« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güller: Takımda kolej havası yakaladık

BOLUSPOR Teknik Direktörü Serhat Güller, takımdaki arkadaşlığın üst seviyede olduğunu belirterek, “Kolej havası yakaladık. Sezon içinde de bu birlikteliğimizi sürdürüp hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

Koray YILMAZDEMİR/BOLU,(DHA)
SON GÜNCELLEME

TFF 1’inci Lig takımlarından Boluspor, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Günde çift antrenman yapan kırmızı beyazlı futbolcular, sezon öncesi kondisyon depoluyor. Bu sabah yapılan antrenmana düz koşu yaparak başlayan futbolcular daha sonra çabukluk ve kuvvet çalışması yaptı. Teknik direktör Serhat Güller, yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcuların pestilini çıkarttı. Sıcak havadan bunalan futbolcular antrenman sonrası ayran içerek serinledi.

Kadrolarındaki genç oyuncuları kiralık gönderdiklerini söyleyen Serhat Güller, “Gelecek vaat eden futbolcularımızı pişmeleri için başka takımlara kiralık olarak gönderdik. Sezon başına kadar 3 bölgeye transfer yapmayı düşünüyoruz. Şu ana hazırlıklarımız çok verimli geçiyor. Futbolcu arkadaşlarımız antrenmanlarda çok istekli görünüyor. İnşallah bu çalışmaların meyvesini sezon içinde alırız” dedi.

Takımdaki arkadaşlığı üst seviyeye çıkartmaya çalıştıklarını belirten Serhat Güller, “Başarıyı yakalamak için ilk önce takım olmamız gerekiyor. Bizde gece gündüz çalışarak yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte iyi bir ekip oluşturmanın gayretindeyiz. Şu anda kolej havasını yakalamış durumdayız. İnşallah sezon içinde de bu birlikteliğimizi sürdürüp hedefimize ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.