Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Gülen'in odasının fotoğrafları yayınlandı

  18 Temmuz 2012 - 12:22Son Güncelleme : 18 Temmuz 2012 - 17:03

  Fethullah Gülen’in odasının fotoğrafları yayınlandı.

  Herkul.org adlı internet sitesinde yayınlanan fotoğraflarda Gülen'in yatağı, çalışma masası ve bazı kişisel eşyaları görülüyor. Sitede Fethullah Gülen’in istirahat ettiği odanın fotoğraflarının merakları gidermek amacıyla paylaşıldığı bilgisi yer alıyor.

  Sitede, Gülen’in hayatını burada sürdürdüğü ifade edilirken fotoğraflardaki oda özetle şöyle tarif ediliyor: “ Burada yazıp çiziyor, burada okuyup çalışıyor, burada istirahat ediyor ve burada geceler boyu Cenâb-ı Hakk’a el açıp dua dua yalvarıyor. Çalışma masasının tam ortasında ezan okuyan bir saat, şu anda üzerinde çalışılan dosyalar, belki de -tabir caizse- Hocamızın tek hobisi diyebileceğimiz tefarik şişeleri (farklı güzel kokuların belli ölçülerde karıştırıldığı küçük kaplar), diğer tarafta öğrenci evlerinde kullanılan türden yatak, acil durumlar için ilaç, pervane ve yelpaze fotoğrafta ilk nazara çarpan eşya…”

  İŞTE GÜLEN'İN ODASININ FOTOĞRAFLARI / FOTO GALERİ

  FOTOĞRAFLARIN BÜYÜK HALİ İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

   

   

   

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 21 Yorum }
  • john nartland 18.7.2012 19:50:44
   Odasi sade,gosterisiz.kendisinin istedigi gibi. Saygiduymak gerekir.Ayrica,Gulen Hocada herkes gibi,dunya nimetlerinden yararlanma, zevk alma ,kullanma hakkina sahiptir.Yeterki helal olsun,baskalarin teri ve kani ile sulanmasin.Allah uzun omur versin. Turk okularindan dolayi saygim var.
  • HAYRETTİN KUNDUR 18.7.2012 17:32:04
   Kur'an nicin acik konmus anlayamadim. Hoca herhalde ayakta okuyor?
  • ismail çınar 18.7.2012 17:20:27
   Klima vardı yoktu tartişması yapmayın. Klasik bir Amerikan evi. Merkezi sistem var. Kapının olduğu duvar gibi olan bölmenin tavanla bağlantısına bakın. Büyük bir oda ikiye bölünmüş. Yan tarafta kalmış merkezi sistemin menfezi ve yardımcı da hocanın her nefesini duyabilir böylece.
  • MilKway MilKway 18.7.2012 15:37:25
   Keske Turkiyede, hayir hayir dunyada 10 tane Fethullah Gulen olsa idi.Dunya da savasta olmazdi, nefrette.O yaradanina huzurla kavustugunda, omur boyu ona cektirip hayasizca iftira edenler Allah huzuruna hangi halle gidecekler acaba merak ediyorum.
  • İsmael Cengiz Ertan 18.7.2012 15:23:33
   Hoca efendinin hiç bir zaman parada pulda malda ve lükste gözü olmamıştır. Bazıları onu ABD'de lüks içinde yüzüyor sanıyor ama gerçek öyle değil.. Hoca efendi sıradan bir insandan daha mütevazı bir hayat sürerek bize yol gösteriyor..
  • VAHYEDDİN ŞENGEL 18.7.2012 14:47:49
   İNSANLAR KENDİLERİNİ YARADANA ADAMIŞ İSE ONLAR İÇİN DÜNYANIN HİÇ BİR ANLAMI YOKTUR.DÜNYADA YAPTIĞIN GÜZEL AMEL VE HAYIRDAN BAŞKA NEYİ GÖTÜRECEKSİN.EY ZENGİN VE CİMRİ İNSANLAR!!SİZLERE SESLENİYORUM.GÖRÜN VE İBRET ALIN LÜTFEN.....
  Sayfa Başı
  Haberleraöf final tarihiata aöf sınav sonuçlarıehliyetehliyet yenilemeehliyet yenileme ücretiegmMesut Mertcan