« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güldürme Hamoğlu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, Fazlı'yı 3 milyon dolara alacakmış

İki yıl önce Ayhan'ı G.Antep'ten 6.5 milyon dolara alan Beşiktaş'ın, golcü futbolcuya biçtiği değer, Antalyaspor yöneticilerini kızdırdı. Başkan Bekir Kumbul, ‘‘Satılık futbolcumuz yok’’ dedi.

Şaşırmış bunlar

Pazartesi günü İstanbul'da Fazlı ile öngörüşme yaptıktan sonra ‘‘Bu futbolcunun bonservisi için Antalyaspor'a 3 milyon dolar teklif edeceğiz’’ diyen Beşiktaş Tran-sfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu'nun açıklaması Antalyasporlu yöneticileri kızdırdı. Antalya Başkanı Bekir Kumbul, iki yıl önce Ayhan'ı G.Antep'ten 6.5 milyon dolara alan Beşiktaş'ın, Fazlı'ya biçtiği fiyata ‘‘Satılık futbolcumuz yok. Fazlı'nın ayarında 3 milyon dolara futbolcular varsa biz de alırız’’ diyerek tepki gösterdi.

Yusuf'tan değerli

Kırmızı beyazlı yöneticiler, bir yıllık daha sözleşmesi bulunan golcü futbolcunun fiyatını 10 milyon dolar olarak açıklamıştı. Takımdaki hiç bir futbolcunun gitmesini istemediğini belirten Başkan Bekir Kumbul, şöyle konuştu: ‘‘Gitmek isteyen olursa kalması için ısrar edemeyiz. Ancak kulübümüzün menfaatlerini de düşünmek zorundayız. Fazlı, farklı özelliklere sahip bir futbolcu. Denizlisporlu Yusuf'a 7 milyon dolar isteniyorsa, Fazlı'yı almak isteyen kulüp bu rakamın daha üzerinde fiyatla karşımıza gelmeli.’’

ANTALYA/DHA


Bunları da Beğenebilirsiniz