« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güldüren: Ben Messi değilim

Devre arası transfer sezonunun son gününde Bandırmaspor'un renklerine bağladığını duyurduğu tecrübeli futbolcu İsmail Güldüren'in, forma giyemeden sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Emre KOŞAK/BANDIRMA(Balıkesir), (DHA)
SON GÜNCELLEME

Bandırmaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada Güldüren'in diğer futbolculardan ayrıcalık istemesi üzerine bu kararın alındığı açıklanmıştı. Tecrübeli futbolcu ise tesislerin çok kötü olduğunu ve isteklerini tüm futbolcular için yaptığını söyledi. İsmail Güldüren, "Ben Messi değilim. Bugüne kadar hangi kulüpte bize ne imkan sunulduysa onunla yetindik" dedi.

Bandırmaspor'dan yapılan açıklamayla sağlık kontrolü için Bandırma'ya gelen ve kontrolden geçen tecrübeli futbolcu İsmail Güldüren'in diğer Bandırmaspor futbolcularına sağlanan olanakların tümünün kendisine sunulduğu, kendisine sağlanan imkanların dışında daha fazla bir beklenti içinde olduğunu bu beklentilerin, tesis, soyunma odası, idman sahası ve idman sahası yanında kendisine özel idman sahası, tedavi havuzu, fitness salonu ve ev olduğu, Bandırmaspor kulübünün imkanlarının ise kendisine sunulandan daha farklı olduğunu ve mevcudun yetersiz kalacağından dolayı huzur bulamayacağını söylemesi üzerine sözleşmenin karşılıklı feshedildiği duyurulmuştu.

"UTANMALARI LAZIM"

Tüm bu gelişmelerin ardından İsmail Güldüren de kendisi hakkında yapılan açıklamaların yanlış olduğunu ve kendisinin böyle bir talebinin olmadığını söyledi. Güldüren, yaptığı  açıklamada şunları söyledi:

"Transferin kapanmasına yarım saat kala beni aradılar ve "Bizim takımımızda oynar mısın?" dediler. Ben de oynarım dedim ve sağlık kontrolü için Bandırma'ya geldim. Bandırma'ya gidince tesisleri gördüm. Burası futbol takımına yakışmaz dedim. Antrenman sahaları bile yok. Başka bir yere gidiyorlarmış. Ağırlık salonu yok. Bunları takımdaki tüm futbolcular için istedim. Hepsini çevirmişler ve "Bunu İsmail istedi" demişler. Kendilerinin utanması lazım. Bu takım belki de önümüzdeki sezon Bank Asya'da oynayacak. Bunları futbolculara sunmaları gerekirken, ayrılmış bir oyuncunun arkasından kötülemeleri doğru değil. Bugüne kadar birçok kulüpte forma giydim ve beklentim, isteğim olmadı. Bize ne sunulduysa onunla yetindik. Ben Messi değilim, benim kimseden bir isteğim olmadı."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz