Gündem Haberleri

  Gülben'i sahneye Hülya kazandırdı

  Hürriyet Haber
  15.11.2001 - 01:58 | Son Güncelleme:

  Aralarındaki rekabet nedeniyle zaman zaman söz düellosu yaşayan Hülya Avşar ile Gülben Ergen'in yıllar önce aynı gazinoda program yaptığı ortaya çıktı. Gülben, Avşar'ın alt kadrosunda sahneye çıkıyordu.

  On yıl önce Ankara Maksim Gazinosu'ndaki programda Hülya Avşar assolistlik yapıyordu. Alt kadrosunda ise Gülben Ergen vardı. O yıllarda Avşar'ı kendisine örnek alan Ergen, bugün de rakibini adım adım takip ediyor. Ergen'in o yıllarını dün gibi hatırladığını söyleyen Hülya Avşar, bu konuda yanlış anlamalar olacağı için yorum yapmaktan ısrarla kaçınıyor. Ergen'in Hülya Avşar'ın alt kadrosunda çalıştığını ise Özcan Deniz doğruluyor. Deniz, ‘‘Evet, Gülben Ergen'le ben, Hülya Avşar'ın alt kadrosundaydık. Bunda gocunacak bir şey yok’’ dedi.

  Gülben Ergen'in Hülya Avşar'a olan hayranlığı, zamanla tatlı bir rekabete dönüştü. Bunun en açık örneği ise, Avşar'ın çalıştığı eski müzik yönetmeniyle çalışması oldu. Ergen, son olarak Avşar'ın modacısı Dilek Hanif'e de teklif götürdü. Hanif'in kabul edip etmeyeceği, merak konusu. Öte yanda Avşar ise, bu gelişmeler karşısında, ‘‘Taklitler her zaman asıllarını yaşatır’’ demekle yetiniyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı