KAYSERİ HABERLERİ

Gül’den Çolakbayrakdar’a ’Hayırlı Olsun’

IHA
25.02.2015 - 16:00Son Güncelleme :

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

IHA

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kocasinan Belediye Başkanı seçilen Ahmet Çolakbayrakdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar tarafından karşılanan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Ahmet bey uzun yıllar teşkilatların içerisinde, belediye meclislerinde olan biridir. Zaten yaptığı işleri şimdi başkan olarak devam ettirecek. Kocasinan için Kayseri için hayırlı olsun. Övündüğüm bir şey var. Bir şehirde bu kadar önemli değişiklikler olurken, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, sonra en büyük ilçe Kocasinan Belediye Başkanlığı değişirken, şehirde çok yapısal önemli kararlar alınırken, bu değişimler olurken, bütün bunları arkadaşlarımızın kendi aralarında konuşarak suhulet ve nezaket içerisinde kararlar verip, oy birliğiyle bir neticeye vardırmaları ve yeni düzeni bu şekilde kurmaları her türlü tebrikin üzerindedir. Bir çok şehre, bir çok organizasyona, bir çok başka kurumlara örnek olacak bir davranıştır. Bundan dolayı bütün arkadaşları bütün hemşerilerimi tebrik etmek istiyorum" dedi.
11. Cumhurbaşkanı Gül şöyle devam etti, "Yeni Başkan Ahmet Çolakbayrakdar arkadaşımıza da başarılar diliyorum. Daha önce Bekir Bey ve Mustafa Bey’den nasıl devraldılarsa, huzurlu, başarılı çalışmaları aynı şekilde devam ettirecektir. Kayseri’de böyle bir dayanışma içerisinde arkadaşlar kendi aralarında istişare ederek, bu kararları da almaktadır. Burada böyle bir geleneği ta 1991 yılında başlatmıştık. Arkadaşlarımızın kendi kültürümüze, kendi değerlerimize yakışır bir şekilde bu yeni geçişleri yenilemelerin bu şekilde suhuletle nezih bir şekilde bu önemli kararların alınıp yapılmasında muhakkak ki Sayın Mehmet Özhaseki’nin de büyük liderliği olmuştur. Bu yeni görev değişiklikleri neticesinde yeni sorumluluklar alan arkadaşlarımı da ziyaret edip başarılar dilemek istedim."
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da konuşmasında, "Nezaket gösterip hayırlı olsun ziyaretinde bulunmanızdan dolayı ziyadesiyle memnun oldum. Malumunuz üzere Kocasinan metropoldeki en büyük ikinci ilçemiz konumundadır. Kocasinan 156 bin hektar alan üzerinde 377 bin nüfusla ciddi manada geniş bir yüzölçümü içerisinde nüfus yoğunluğu fazlaca olan bir ilçemizdir. Biz de bin 100 personelimizle hizmet vermeye çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde inşallah Bekir Başkanımızla başlayıp Mustafa Çelik Başkanımızla devam eden çalışma kültürünü devam ettirerek devraldığımız projeleri, üzerine ekleyerek, yenisini katarak mevcut projeler üzerinden daha titiz çalışmalarımızı sürdürerek bize verilen bu görevi sonuna kadar götürmeye çalışacağız" şeklinde duygularını ifade etti.
Başkan Çolakbayrakdar 11. Cumhurbaşkanı Gül’e Kayseri kültüründe önemli bir yeri olan işlemeli bir ibrik hediye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Gül’den Çolakbayrakdar’a ’Hayırlı Olsun’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 16 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gül’den Çolakbayrakdar’a ’Hayırlı Olsun’ haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:36
  • Guneş
   07:18
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:13
  • Akşam
   17:30
  • Yatsı
   19:00
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı