« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güiza'da olumlu gelişme

Fenerbahçe, sezonun ikinci yarı hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde yapılan antrenmanda iki gruba ayrılan oyuncuların bir bölümü sahada topla tempolu çalışmayla kondisyon yüklemesi, diğer grup salonda kas gruplarına yönelik güçlendirme ve kuvvet çalışması yaptı.

Sahada yapılan çalışmaya Özer, Cristian, Emre, Dia, Bilica, Uğur, İlhan, Niang, Lugano, Berk, Alex, Yobo, Serkan ve Mert katıldı. Sahadaki çalışmada futbolcular, pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçta futbolcular, 3'erli 4 gruba ayrılırken, gruplar birbiriyle karşılaştı.

SALONDAKİ GRUP DA SAHAYA ÇIKTI

Futbolculardan Semih, Okan, Caner, Gökay, Hasan, Gökhan Gönül, Bekir, Selçuk, Volkan ve Ertuğrul'un salonda kas gruplarına yönelik güçlendirme ve kuvvet çalışması yaptığı bildirildi.

Bu oyuncular daha sonra sahaya çıkıp, tempolu koşular yaptı.

MEHMET TOPUZ, STOCH VE ANDRE SANTOS KATILMADI

Antrenmana ağrıları olduğu bildirilen Mehmet Topuz, Stoch ve Andre Santos katılmadı.

Dün yapılan antrenmanda sağ baldırına darbe alan Andre Santos ile sağ ayağında ağrı bulunan Stoch'un salonda kuvvet çalışmasına katılmayıp, ayrı çalıştığı ifade edildi. İkinci yarı çalışmalarının başından beri sağ ayağında ağrı hisseden Slovak futbolcunun bugün MR'ının çekileceği öğrenildi.

Mehmet Topuz'un ise karın ağrısı dolayısıyla çalışmalara katılmadığı belirtildi.

GÜİZA'NIN TEDAVİSİNDE OLUMLU GELİŞME

İspanya'da geçirdiği ameliyatın komplikasyonu olan topuk kemiğinde ve aşil tendonundaki iltihaplar nedeniyle iğne tedavisine başlanılan Güiza'nın, bu tedaviye iyi yanıt verdiği bildirildi.

Kendisini iyi hisseden İspanyol futbolcunun, salonda bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile birlikte çalıştığı kaydedildi.

Fenerbahçe, bu akşam basına kapalı yapacağı antrenmanla ikinci yarı hazırlıklarına devam edecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz