« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güiza’ya şartlı teklif

Aston Villa, Okçu’nun transferi için menajerlere yetki verdil. Tek şartları, sağlık raporu. Eğer sakatlığının ciddi olmadığı ortaya çıkarsa, F.Bahçe’nin karşısına 5 milyon Euro’luk öneriyle çıkacaklar.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’nin tartışılan futbolcusu Daniel Güiza’ya Aston Villa talip oldu. İngiliz kulübünün yöneticileri, İspanya Milli Takımı’ndan tanıdıkları Okçu’nun transferi için menajerlere yetki verdiler. Ancak bir şartları var; sağlık raporu getireceksiniz. Güiza’nın tendonunda problem olduğunu düşünen İngilizler, bu transferin gerçekleşmesi için sağlık raporunu şart koşuyorlar. Verilecek raporda İspanyol futbolcunun topuğundaki sakatlığın tendonunda olmadığı ortaya çıkarsa Aston Villa, F.Bahçe’nin karşısına resmi teklifle çıkacak.

5 milyon Euro

Menajerler Fenerbahçe Kulübü’nden Güiza’nın sağlık raporunu alabildikleri taktirde Aston Villa Kulübü’nün 5 milyon Euro’luk bir teklifle Fenerbahçe’nin kapısını çalacağı öğrenildi. Bu sezon sakatlığı nedeniyle forma şansı bulamayan Daniel Güiza’nın Aston Villa’ya transferi gerçekleşirse Fenerbahçe bir taşla iki kuş vurmuş olacak. Hem yıllık 3.2 milyon Euro alan ve Fenerbahçe’ye hiç katkı sağlamayan Güiza takımdan ayrılmış olacak hem de bir yabancı kontenjanı açılacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler