« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güiza’ya bir darbe daha

İspanya Milli Takımı’nın Dünya Kupası kadrosu dışında kalan Okçu’nun topuğundaki sakatlığı nedeniyle önümüzdeki hafta ameliyat olacağı ve sezon başı kampını kaçıracağı belirtildi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de kötü bir sezon geçiren Daniel Güiza, şok üstüne şok yaşıyor. İspanya Milli Takımı’nın hocası Vicente Del Bosque’nin açıkladığı 23 kişilik Dünya Kupası kadrosunda kendisine yer bulamadığı için morali bozulan Okçu’nun topuğundaki sakatlığıyla da başı dertte. Geçtiğimiz sezon Dünya Kupası’nda oynama rüyası yüzünden ameliyat olmayan ve ilaç tedavisiyle ligi bitiren Güiza’nın ağrılarının devam ettiği ve ameliyatının şart olduğu belirtildi. Önümüzdeki hafta İspanya’da bıçak altına yatacak olan golcü futbolcunun, sahalardan en az 2 ay uzak kalacağı, bu yüzden de sezon başı hazırlıklarını kaçıracağı öğrenildi.
Güiza’nın ameliyat kararı alması, İspanyol oyuncuyu satmayı planlayan sarı lacivertli yönetimin planlarını da suya düşürdü.
Yekta’da sona doğru
 Kasımpaşa’da oynayan Yekta ile ilgilenen Fenerbahçe’de sportif direktör Aykut Kocaman’ın 25 yaşındaki futbolcu ile anlaşmaya vardığı, kulübüyle de önümüzdeki hafta görüşmelere başlayacağı öğrenildi. Kocaman’ın en beğendiği oyunculardan biri olan Yekta, savunmanın ve orta alanın her iki kanadında da oynayabiliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz