« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güiza, Fenerbahçe'den ayrılmak istiyor

Fenerbahçeli Güiza, dün gece İstanbul'daki evinden canlı bağlantıyla İspanyol radyosuna konuştu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe'de yaklaşık 8 aydır forma giyemeyen Daniel Güiza konuşmasında, “Buradan ayrılmak istiyorum. İspanya'nın benim için özel bir yer. Burada beni hesaba katmıyorlar ve inşallah İspanya'ya döneceğim o gün gelir” şeklinde konuştu.

İspanyol kulüplerine olası transferleriyle ilgili sorulara Güiza, “Hercules benim hoşuma gidiyordu, bir fırsat vardı ama olmadı. Ama yeni bir fırsat çıkarsa neden olmasın” karşılığını verirken, 1. lige çıkma mücadelesi veren Granada'dan bir teklif gelmesi olasılığı için “Elbetteki hoşuma gider. Bomba olur” yorumunu yaptı.

Fenerbahçe kulübünden her ay parasını aldığını, ancak kadroya çağırılmamaktan dolayı sıkıntı yaşadığını anlatan Güiza, “Ben yeterince iyiyim. Forma giyebilmek, maçta dakika alabilmek için çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim. Sadece antrenman yapıyorum ve maksimumu vermeye çalışıyorum. Ama henüz kadroya çağırılmadım. Antrenmandan çıkıp eve gelip dinlenip, televizyonda ya maç ya da film izliyorum” açıklamasında bulundu.
Kız arkadaşı Rocio ile birlikte İstanbulpark'ın çok yakınında bir evde oturan Güiza, sokakta bulup aldığı 4 köpeğe baktığını, hatta bir tanesini 1500 avro vererek ameliyat ettirdiğini anlattı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler