« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güclüyüz formdayız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ezeli rakiplerinden çok daha iyi durumda olduklarını söyleyen golcü futbolcu suskun olduğu iddialarına karşı çıktı ve, ‘‘Birlik - beraberlik içinde olan takım ipi göğüsler. Bu olgu da bizde fazlasıyla var’’ dedi.

Moralimiz yüksek

G.Saraylı Hakan Şükür, pazar günü oynayacakları F.Bahçe maçı öncesi ezeli rakiplerinden daha iyi durumda olduklarını söyledi. ‘‘Güçlüyüz ve formdayız’’ diyen golcü futbolcu, ‘‘Son derece güçlü bir, birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Moral yönünden de daha iyi durumdayız. Favoriden öte formdayız’’ yorumunu yaptı.

Liderlik stresi

Lider olmalarının, F.Bahçe maçı öncesi kendileri için dezavantaj oluşturduğunu teşkil ettiğini ifade eden Hakan bunun nedenlerini şöyle açıkladı: ‘‘Daha önceki maçlarımızda F.Bahçe lider olarak karşımıza çıkıyordu. Bu kez durum tersi. Liderliğin stresiyle mücadele edeceğiz. Bu da tabii ki psikolojik olarak dezavantaj yaratabilir.’’

Suskun değilim

Kendisi için, ‘‘Suskun ve durgun’’ yorumunu yapanlara karşı çıkan Hakan, ‘‘ Durgun da değilim, suskun da değilim. Önceki hafta Kocaeli'ye iki gol attım. Bunun neresinde suskunluk var, durgunluk var. Çok formdayım. Benim gol atmam önemli değil. Önemli olan G.Saray’’ diye konuştu.

Mutlu sona yakınız

Hakan şampiyonluk yarışındaki şanslarıyla ilgili olarak da şu değerlendirmeyi yaptı: ‘‘Şampiyonluğa dört takım aday. Birlik ve beraberlik içinde olanlar ipi göğüsleyecek. Bu olgu da bizde fazlasıyla var. En büyük dileğim, F.Bahçe maçının bir bayram havasında geçmesi.’
Bunları da Beğenebilirsiniz