« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güçer dünya evine girdi

Ankaragücü'nde kulüp başkanı Ahmet Gökçek, teknik heyet ve futbolcular kaptan Hürriyet Güçer'in düğününde stres attı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü'nün kaptanı Hürriyet Güçer, zorlu Fenerbahçe maçı sonrası Nur Akdemir ile yapılan nikah töreni ve düğün sonrasında dünya evine girdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kıydığı nikah töreni ve düğüne Ankaragücü Kulüp Başkanı Ahmet Gökçek, teknik direktör Roger Lemerre, yardımcı antrenör Ümit Özat, basın sözcüsü Avni Kavlak, genel menajer Ender Yurtgüven, futbolcular ve bazı yöneticiler katıldı.

Düğünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan kaptan Güçer, Fenerbahçe'yi yenip çifte düğün yapmak istediklerini ama bunu başaramadıklarını, bundan sonraki hayatında her şeyin daha güzel gitmesini istediğini söyledi. Eşi Nur Güçer ise Hürriyet'i en iyi yerlerde görmek istediğini belirtti.

Takım içerisinde kulüp başkanı Ahmet Gökçek ve futbolcuların bir hayli keyifli olduğu gözlenirken Fenerbahçe maçında hakemle tartışan ve tribüne gönderilen yardımcı antrenör Ümit Özat'ın düşünceli ve moralinin bozuk olduğu dikkat çekti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Hürriyet Güçer ve eşine ömür boyu mutluluklar diledikten sonra evlilik cüzdanını Nur Güçer'e verdi. Kaptan Güçer, takım arkadaşları ve kulüp çalışanlarını sahneye davet ederek hep birlikte halay çekip karşılıklı oynadılar.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler