GAZİANTEP HABERLERİ

GTO Akademi İş Hayatına Değer Katıyor

IHA
05 Temmuz 2015 - 11:33Son Güncelleme : 05 Temmuz 2015 - 11:34

IHA

Gaziantep Ticaret Odası’nın (GTO), eğitim ve gelişim platformu olarak hayata geçirdiği GTO Akademi, iş hayatına dair farklı konularda eğitimler veriyor.
GTO Genel Sekreteri Halil Göçer, yaptığı açıklamada, uzun yıllar Kobilerin gelişimi, rekabet edebilirlik kapasitelerinin artırılması ve çalışanların mesleki gelişiminin desteklenmesi amacıyla çeşitli alanlarda eğitimler düzenlendiğini söyledi.
Bu eğitimlere yenilikçi ve dinamik bakış açısıyla GTO Akademi adı altında devam ettiklerini belirten Göçer, Kobi ve bireylerin, değişim ve gelişim yolculuklarına rehberliği amaçladıklarını ifade etti.
Göçer, kurumsal, kişisel ve mesleki gelişim eğitim programlarıyla üye firmaların ve çalışanlarının mesleki eğitim ihtiyaçlarına cevap vermek ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflediklerini aktardı.
Kobilerin GTO Akademi ile gelişeceğine dikkati çeken Göçer, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun, üyelerin talepleri doğrultusunda planlanan eğitimlerin alanında uzman kişilerce verildiğini vurguladı.
Göçer, yeni dönemde, kurumsal gelişim eğitimleri kapsamında “İhracatçı Olma Eğitimi, Yöneticiler İçin Yatırım Kararları, Fizibilite ve Bütçe Eğitimi, Pazarlama Stratejileri ve Müşteri İlişkileri Eğitimi, Sosyal Düzenlemelerle İş Hukuku ve Sosyal Sigortalar Mevzuatı ile Bordro Hesaplama Teknikleri” eğitimi vereceklerini ifade etti.
Göçer, mesleki eğitimlerde de “İş İngilizcesi, Web Tasarımı Photoshop Eğitimi, Dijital Pazarlama E-Ticaret Eğitimi, Dış Ticaret Uzmanlığı ve Sosyal Medya Uzmanlığı” gibi alanlarda eğitim vereceklerini kaydetti.
GTO Akademi eğitimlerine iş dünyasının ilgi gösterdiğini vurgulayan Göçer, farklı konularda verilecek eğitimlere özellikle yeni iş kurmayı hedefleyen girişimcilerin de katılmasının faydalı olacağına dikkati çekti.
Akademi eğitimlerinin Gaziantep iş dünyasına değer katacağını ifade eden Göçer, şöyle devam etti:
“Çünkü artık büyük olanlar değil, önce değişime ayak uyduran, sonra değişime liderlik yapabilen, esnek ve hızlı olanlar daha başarılı oluyor. Rekabetin acımasız boyutlara ulaştığı günümüzde kendini geliştirmeyen ve yenilenmeyenlerin bu rekabete ayak uydurması çok zor. Oda olarak bu gerçeklerden yola çıkarak GTO Akademi’de iş dünyasına katkı sağlayacak farklı dallarda eğitim vermeye karar verdik. En büyük yatırımın insan olduğunu biliyoruz ve insana yatırım için çalışıyoruz.”
Gaziantep’te profesyonel iş insanlarının artmasını ümit ettiklerini vurgulayan Göçer, GTO Akademi’nin yaptığı çalışmaların gelecek dönemde daha iyi anlaşılacağını dile getirdi. “Çünkü biz hem bugüne hem de geleceğe yatırım yapıyoruz” diyen Göçer, akademi eğitimlerinin ilkinin 28 Temmuz-27 Ağustos arasında “İş İngilizcesi” eğitimiyle başlayacağını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden GTO Akademi İş Hayatına Değer Katıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GTO Akademi İş Hayatına Değer Katıyor haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   03:57
  • Guneş
   05:42
  • Öğle
   12:45
  • İkindi
   16:30
  • Akşam
   19:28
  • Yatsı
   20:59
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı