GAZİANTEP HABERLERİ

Gtb’den Milletvekili Ziyaretleri

IHA
18.12.2015 - 13:21 |Son Güncelleme :

AZİANTEP TİCARET BORSASI (GTB) MECLİS BAŞKANI SELAMİ MEMİŞ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET TİRYAKİOĞLU, GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİNİ TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE (TBMM) ZİYARET EDEREK, MECLİS ÇALIŞMALARINDA BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

IHA

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Meclis Başkanı Selami Memiş ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) ziyaret ederek, meclis çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.
1 Kasım Genel Seçimleri sonrası 26.dönem Gaziantep Milletvekili olarak TBMM’de yer alan milletvekillerini TBMM’deki çalışma ofislerinde ziyaret eden GTB Meclis Başkanı Memiş ve Yönetim Kurulu Başkanı Tiryakioğlu, borsanın faaliyetleri ve projeleri hakkında da bilgi verdi. TBMM’de gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, Gaziantep Milletvekilleri, Abdülhamit Gül, Mehmet Erdoğan, Şamil Tayyar, Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Abdülkadir Yüksel, Canan Candemir Çelik, Akif Ekici, Mehmet Gökdağ ve Ümit Özdağ’la görüşerek hayırlı olsun temennilerinde bulunan GTB Başkanları, ayrıca Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ve Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’i de ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan GTB Meclis Başkanı Selami Memiş, “Gaziantep Milletvekillerimizle TBMM’de bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Güçlü ve deneyimli bir Milletvekili kadrosuyla şehrimizin TBMM’de temsil ediliyor olmasını büyük bir kazanç olarak görüyorum. Vekillerimize meclis çalışmalarında ilimiz ve ülkemiz adına büyük sorumluluklar düşüyor, hepsine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Gaziantep Milletvekillerine ziyaretlerde GTB’nin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdiklerini aktaran GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ise, “Gaziantep tarıma dayalı sanayide Türkiye’nin başkenti konumunda. Birçok sektörde ülke üretiminin tamamına yakınını tek başına karşılamakta. Bu başarıyı sürdürülebilir kılmak ve çıtayı daha üst noktalara taşıyabilmek için borsamız bünyesinde yürüttüğümüz dünya ölçeğinde birçok projemiz mevcut. Bunlardan Antepfıstığı Mükemmeliyet Merkezi ve Antepfıstığı Lisanslı depoculuk projelerimizin geçtiğimiz günlerde Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla protokol imza törenini gerçekleştirildi. Et Borsası, Emtia Merkezi ve Ürün İhtisas borsacılığı gibi ülke ve bölge ekonomisine önemli katkılar sunacağını düşündüğümüz projelerimizi de Gaziantep Milletvekillerimizin bilgilerine sunarak onların değerli destekleriyle en kısa sürede kentimizin hizmetine kazandırmak istediğimizi ifade ettik ” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gtb’den Milletvekili Ziyaretleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Aralık 2015 tarihinde saat 13 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gtb’den Milletvekili Ziyaretleri haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

25 Ocak 2020, Cumartesi
 • İmsak
  06:09
 • Güneş
  07:32
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  15:30
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:12
Sayfa Başı