GAZİANTEP HABERLERİ

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu,”birlik Beraberlik İçerisinde Cumhuriyetimizi Korumalı"

IHA
28.10.2015 - 14:52Son Güncelleme :

GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI KONUKOĞLU,”BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE CUMHURİYETİMİZİ KORUMALI,

IHA

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı gururla kutladıklarını belirtti.
Konukoğlu, yayımladığı mesajında, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde büyük bir kahramanlık destanı yazılarak kazanılan milli mücadele sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümüne ulaşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti.
Cumhuriyetin ilanı ile egemenliğin kaynağının millete ait olduğunun kabul edildiğine vurgu yapan Konukoğlu, Cumhuriyetin tüm değerleriyle birlikte sonsuza kadar yaşatılmasının herkesin ortak sorumluluğu olması gerektiğini belirtti.
Atatürk’ün ‘’Benim en büyük eserim Cumhuriyettir’’ demesinin Cumhuriyete ne kadar büyük önem verdiğini gösterdiğini ifade eden GSO Başkanı Konukoğlu, ‘’Dünyanın en güçlü ekonomilerinden ve küresel aktörlerden olan Türkiye, çağdaşlaşma hedefleri doğrultusunda çok daha büyük mesafeler kat edecek, çok daha büyük başarılarla Cumhuriyetimizi taçlandıracaktır. Bundan dolayı millet olarak birlik beraberlik içerisinde Cumhuriyetimizi korumalı, yaşatmalı ve yükseltmeliyiz. Bu anlamlı günde başta Büyük Önder Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad eder, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramınızı yürekten kutlarım’’ diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu,”birlik Beraberlik İçerisinde Cumhuriyetimizi Korumalı" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu,”birlik Beraberlik İçerisinde Cumhuriyetimizi Korumalı" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı