GAZİANTEP HABERLERİ

GSO-MEM'e gönüllü eğitmenler aranıyor

DHA
11.02.2018 - 10:02Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP,(DHA) - GAZİANTEP Sanayi Odası Mesleki Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’ne (GSO-MEM), mesleki, teknik ve kişisel gelişim eğitimlerinde destek verecek eğitmen, usta öğretici, ustabaşı ve işinde uzman kişilerden  destek verecek yol arkadaşı aranıyor.
Gaziantep sanayisinin ihtiyaç duyduğu alanlarda meslek edindirme ve meslek geliştirme  eğitimleri düzenlenen GSO-MEM, bu eğitimler için çeşitli konularda eğtim vermek üzere  öğretmen ve akademisyenlerden  oluşan bir 'uzman havuzu' oluşturdu.
Merkezde bu havuz haricinde, eğitimlerde firmalarda çalışan, usta öğreticiler, mühendisler ve ustabaşılarını  eğitmen olarak yanlarında olmalarının GSOMEM’e  güç vereceğini belirten Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Genel Sekreteri Kürşat Göncü, “Merkezimizde Gaziantep ve bölgemize kalifiye elaman yetiştirme amacıyla 2017 yılının Nisan ayından beri mesleki eğitimlere devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de sanayicilerimizin talepleri doğrultusunda eğitimlere devam edeceğiz” dedi. 
Göncü, “Eğitimleri bir adım daha öteye götürmek için Gaziantep ve bölgedeki usta öğreticiler, ustabaşılar, mühendisler gibi sanayi ve ticaret hayatının içinde yer alan kişilerin bu tecrübe ve bilgi birikimlerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Bu eğitmenlerimiz, GSOMEM’ i kendi eğitim kurumu olarak görmeleri. ‘İşte edindiğim tecrübe, bilgi birikimini yeni işe gireceklere aktarmalıyım ki Gaziantep kazansın’ diyen herkesi birer eğitmen nefheri, yol arkadaşı olarak yanımızda görmek bizlere çok daha büyük bir güç katacak” diye konuştu.
Göncü, bu bağlamda çalışan veya emekli olmuş, bilgi birikim ve donanımıyla   eğitmen havuzunda yer almak isteyen öğretmenler, usta öğreticiler, mühendisler ve ustabaşıların GSO-MEM’i ziyaret ederek ya da www.gsomem.com.tr internet adresinde yer alan, 'Eğitmen Bilgi Formu'nun' doldurarak merkeze iletebileceklerini sözlerine ekledi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Gaziantep haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Gaziantep haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde GSO-MEM'e gönüllü eğitmenler aranıyor haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı