AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

GSF öğrencilerine teşekkür belgesi

DHA
26.03.2016 - 10:42Son Güncelleme :
DHA

 

AFYONKARAHİSAR, (DHA) - AFYON Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Resim Bölümü öğrencilerine, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) için yaptıkları çalışmadan ötürü teşekkür belgesi verildi.
AKÜ GSF Resim Bölümü öğrencileri 'Işık ve Cam Sanatı' dersi kapsamında öğretim görevlisi Gökay Tazegül gözetiminde gerçekleştirilen ve İİBF koridorlarına konulan ayrıştırıcıların yapımında görev aldı. Başarılı çalışmalarından dolayı düzenlenen törende 50'ye yakın öğrenciye teşekkür belgesi verildi. Öğrenciler belgelerini Rektör Yardımcısı GSF Dekanı Prof. Dr. İsa Sağbaş, İİBF Dekanı Prof. Dr. Selçuk Akçay ve İİBF öğretim üyeleri Prof. Dr. Kemalettin Çonkar, Doç. Dr. Tuğrul Kandemir ve Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şuayip Özdemir'den aldı.
İİBF koridorlarına konan 6 adet ayrıştırıcının her biri 6'şar parçadan oluşuyor. Ayrıştırıcıların her biri toplam 2.5 metre uzunluğunda ve 2 metre genişliğinde tasarlandı. 6 çalışmanın 2'si mozaik vitray, 2'si kurşun vitray, diğer 2'si de tiffany vitray teknikleriyle yapıldı. Bir ders dönemi sonunda bitirilen çalışmalara önümüzdeki dönemlerde 6 tane daha ekleneceği belirtildi.

FOTOĞRAFLI


 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Afyonkarahisar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Afyonkarahisar ilinden GSF öğrencilerine teşekkür belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 10 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GSF öğrencilerine teşekkür belgesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı