« Hürriyet.com.tr
MENÜ

GS ve FB'nin hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe ile Galatasaray'ın gruplarındaki 5. maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

(H) Grubu'nda mücadele eden Fenerbahçe'nin 2 Aralık Çarşamba günü Hollanda temsilcisi Twente ile deplasmanda oynayacağı maçta İspanya Futbol Federasyonu'ndan Cesar Muniz Fernandez düdük çalacak.

Enschede kentindeki De Grolsch Veste Stadı'nda TSİ 20.00'de başlayacak karşılaşmada, Fernandez'in yardımcılıklarını Jose Fernandez Miranda ve Javier Novoa Robles yaparken, maçın ilave yardımcı hakemleri Carlos Clos Gomez ve Antonio Mateu Lahoz, dördüncü hakemi ise Carlos Delgado Ferreiro olacak.

GALATASARAY - PANATHINAIKOS MAÇININ HAKEMİ

(F) Grubu'nda yer alan Galatasaray'ın 3 Aralık Perşembe günü Yunanistan temsilcisi Panathinaikos'la İstanbul'da yapacağı karşılaşmayı ise Hırvatistan Futbol Federasyonu'ndan Ivan Bebek yönetecek.

Ali Sami Yen Stadı'nda saat 22.05'te başlayacak mücadelede, Bebek'in yardımcılıklarını Tomislav Petrovic ve Tomislav Setka yapacak. Maçın ilave yardımcı hakemleri Marijo Strahonja ve Damir Batinic, dördüncü hakemi ise Ante Vucemilovic-Simunovic olarak belirlendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler