« Hürriyet.com.tr
MENÜ

GS TV'yi fena faka bastırdılar

GSTV, Fenerbahçeli Caner Erkin’in Galatasaraylı Melo’ya küfür içeren bir tweet’i retweet ettiğini ileri sürdü ve bazı görüntüler yayınladı. Ancak Caner söz konusu görüntülerin sahte olduğunu açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaraylı Felipe Melo'nun Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a edilen bir küfürü, kişisel Twitter hesabından retweet etmesinin ardından, Türkiye Futbol Federasyonu dün bir açıklama yaparak, Brezilyalı oyuncunun tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini duyurdu. Bugün de Galatasaray TV, Fenerbahçeli Caner Erkin'in Melo'ya edilen bir küfürü retweet ettiğini ileri sürdü ve bazı görüntüleri ekranlara taşıdı.
Ancak GSTV'nin görüntüleri yayınlamasının ardından Caner’den konuyla ilgili bir açıklama geldi. Görüntüleri ‘retweet’ sahtekarlığı olarak tanımlayan Fenerbahçeli futbolcu, şu açıklamayı yaptı:
"Adıma yapılan "retweet" sahtekarlığına prim vermek inanmak isteyenlerin problemi, benim değil. Bana sorarsanız siz de kafanızı yormayın."

Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak da, Caner Erkin’in attığı iddia edilen tweet’in fotomontaj olduğunu duyurdu. Kişisel twitter hesabından açıklama yapan Altıparmak, şu ifadeleri kullandı:
“Caner Erkin'in acemice bir montaj ile bir tweet’i retweet ettiği iddiası ortaya atılmıştır. Dikkat edilirse fotomontaj ürünü olduğu anlaşılacaktır. Bu gerçekdışı argümanlar yerine enerjimizi milli takım kampında bulunan oyuncularımızın başarısı için harcayabiliriz.”

GS TVyi fena faka bastırdılar

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.