« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gruplara kalırsak 2 yıldız daha

Topuk Yaylası’nda basın mensuplarını konuk eden Başkan yolculuk sırasında taraftara müjdeyi verdi. Nani ve Van Persie ile yetinmeyeceklerinin sinyalini veren Başkan, Devler Ligi gruplarını işaret etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, bir grup basın mensubunu sarı lacivertli takımın kamp yaptığı Topuk Yaylası Tesisleri’nde ağırladı. Topuk Yaylası yolculuğundaki sohbette Başkan Yıldırım, önemli açıklamalarda bulundu.
Yıldırım, Arda Turan’ın Barcelona’ya transferine çok sevindiğini belirterek, “Arda keşke daha büyük bonservis bedellerine transfer olsaydı. 60 ya da 80 milyon euro olsaydı. Türkiye için önemli bir transfer” ifadelerini kullandı.

“TARAFTARIN İLGİSİ ARTTI”

AZİZ Yıldırım, taraftara yeni transferlerin de müjdesini vererek, Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalınması halinde 2 üst düzey transferin yapılacağını belirtti.
Başkan Aziz Yıldırım, son transferlerden sonra (Nani ve Robin van Persie’yi kastederek)taraftarın kulübe olan ilgisini anlattı ve loca fiyatlarına zam yaptıklarını söyledi.

“LOCALARIN HEPSİ SATILDI”

YILDIRIM, “Localara zam yaptık. yüzde 10 ile yüzde 20 arası. Yaptığımız zamma rağmen, loca satışlarımız tamamlandı. Sırada bekleyip, yaptığımız zamdan daha fazla para teklif edenler var ama kabul edemiyoruz. Çünkü satışları gerçekleştirdik” dedi. Geçen sezon bu tarihte 11 bin kombine satıldığının altını çizen başkan, dün itibariyle 19 bin kombineye ulaştıklarını ve hedeflerinin 35 bin olduğunu söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz