GeriSpor GP'nin adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

GP'nin adayları

GP'nin milletvekili aday listesi

    ADANA
    1. Ali Çetin Tarcı
    2. Remzi Sanrı
    3. Mesut Görgün
    4. Remzi Sanrı
    5. Gökhan Akboru
    6. Tülin Özkan
    7. Sedat Sadi Önen
    8. Ayten Karataş
    9. Yusuf Arslan
    10. Mehmet Ali Gün
    11. Nuri Miraz
    12. Ali Osman Esenyel
    13. Sevati Korkmaz
    14. Ergun Guvener
   
    ADIYAMAN
    1. Gülseren Canpolat
    2. Enver Duran
    3. Mahmut Yılmaz
    4. Ömer Arslan
    5. Atilla Rahvan
       
    AFYON
    1. Mustafa Asım Bozca
    2. Ali Erkan Akpınar 
    3. Abdullah Egeli
    4. Hamza Top
    5. Abdullah Göbel
    6. İbrahim Saki
    7. Halit Çetin
   
    AĞRI
    1. Ömer Yıldız
    2. Güven Kesici
    3. Mustafa Karslı
    4. Necla Ülker
    5. Recai Akkaya
   
    AMASYA
    1. Hazel Selçik
    2. Hasan İpek
    3. Hüseyin Kavak
       
    ANKARA 1. BÖLGE
    1. Bilgin Yazıcıoğlu
    2. Fadime Çek
    3. Erol Köse
    4. Duran Şakoğlu
    5. Ahmet Öztürk
    6. Nazım Orhan
    7. Hacer Jale Atav
    8. Emirhan Özmen
    9. Nilgün Nuray Ballı
    10. Selim Aydın
    11. Şahin Önalan
    12. Buket Levent Kurtoğlu
    13. Mehmet Murat Şariç
    14. Mustafa Keskin
    15. Asım Altun 
   
    ANKARA 2. BÖLGE
    1. Mehmet Ali Akgül
    2. Cahit Çetecioğlu
    3. İbrahim Keleş
    4. Besim Pehlivan
    5. Ali Enver Kayışlı
    6. Canan Erenözlü
    7. Cemal Yüksekkaya
    8. Nuran Duymaz
    9. Sedat Güler
    10. Belgin Saydan
    11. Oyu Seçer
    12. Zafer Ali Aytaç
    13. Refika Üngör
    14. Alaaddin Yetişen
   
    ANTALYA
    1. Cem Şaşmaz
    2. Mustafa Güneş
    3. Osman Erkan Saltoğlu
    4. Serpil Dora Almaz
    5. Salih Erkal
    6. Gürbüz Çolak
    7. Hüseyin Taşçı
    8. Gencay Aydoğan
    9. Erkan öztekin
    10. Sedat Gün
    11. Hayati Andi
    12. Murat Gücüm
    13. Kerim Şimşek
   
    ARTVİN
    1. Yavuz Er
    2. Zehra Günseli Akay
    
    AYDIN
    1. Osman Fatih Yılmaz
    2. Mahmut Topçuoğlu
    3. Ayhan Erikoğlu
    4. Cemal İnanöz
    5. Mehmet Yılmaz Şahin
    6. Nurettin Zeybekoğlu
    7. Çiğdem Yalbır
    8. Orhan Can
   
    BALIKESİR
    1. Sedat İnal
    2. Melek Dingaz
    3. Hüseyin Çeşmecioğlu
    4. Recep İlcan
    5. Ali Ören
    6. Yılmaz Yüksel
    7. Timur Baloğlu
    8. Alaetin Gürel
       
    BİLECİK
    1. Fedahi Ateş
    2. Hüseyin Güler
   
    BİNGÖL
    1. İlhami Öztekin
    2. Yusuf Ziya Aydan
    3. Mevlüt Kocaaslan
   
    BİTLİS
    1. Yavuz Özdemir
    2. Ali Günaydın
    3. M. Ali Kolcu
    4. Sezer Güngör
   
    BOLU
    1. Ahmet Yılmaz
    2. Neşe Taşlı
    3. Ahmet Karademir
       
    BURDUR
    1. Mehmet İnal
    2. Zehra Yanlı
    3. Arif Hikmet Ermiş
       
    BURSA
    1. Yavuz Onursal
    2. Bahadır Çek
    3. Ercan Akyıldız
    4. Mahmut Bozkurt
    5. Ceyla Bizimcan
    6. Metin Daşdelen
    7. Ali Genç
    8. M. Akif Yalın
    9. Nuran Coşkungüler
    10. Dinçer Akyel
    11. Nail Zeybek
    12. Mehmet Soniş 
    13. Nejat Karalar
    14. Hüseyin Melih Gökmenoğlu
    15. Mustafa Orhan Fıratlı
    16. Kadir Semih İncedayı
   
    ÇANAKKALE
    1. M. Hamdi Kaya
    2. Şükrü Erdemir
    3. Cahit Yılmaz
    4. Saliha Kara
   
    ÇANKIRI
    1. Serdar Yumak
    2. Mustafa Atalı
    3. Şenel Güvenci
   
    ÇORUM
    1. İsmail Çam
    2. Filiz Özçalık
    3. Fikret Bezgin
    4. Kadir Babaoğlu
    5. Erkan Ayçam
   
    DENİZLİ
    1. Süleyman Dönmez
    2. Melek Yılmaz
    3. İlkin Sualp
    4. Yaşar Kayrakçı
    5. Ayşe Erdoğan
    6. Kadir Karakaya
    7. Mehmet Çakmakçı
   
    DİYARBAKIR
    1. Mehdi Tanaman
    2. Ramazan Çimen
    3. Veysel Göz
    4. Nezehat Turhan
    5. Nizamettin Yavuz
    6. Mahmut Saran
    7. Şeyhmus Elik
    8. Mehmet Kaya
    9. Hasan Balaban
    10. Seyfettin Akın
       
    EDİRNE
    1. Mecit Erol
    2. Murat Kartopu
    3. Savni Karakoç
    4. Şükrü Şentürk
   
    ELAZIĞ
    1. Pirhasan Doğan
    2. Erhan Ayhan Köroğlu
    3. Mustafa Ulusoy
    4. Fahrettin Arar
    5. M. Adnan Özden
   
    ERZİNCAN
    1. Bekir Ağaoğlu
    2. Sinan Velioğlu
    3. Sema Erkan
   
    ERZURUM
    1. Sağrettin Balaman
    2. Yavuz Çiftçi
    3. Erol Şen
    4. Mürsel Polat
    5. Goncagil Özdemir
    6. Öner Kaya
    7. İlhan Kartal
       
    ESKİŞEHİR
    1. Nihat Eldem
    2. Asuman Yurdagül
    3. Gülay Cihan
    4. Aydeniz Sanal 
    5. Temel Aydın
    6. Ahmet Ali Uğuz 
   
    GAZİANTEP
    1. Reha Ferhun Gülü
    2. Ökkeş Özoğlu
    3. Mustafa İncearık
    4. Muzaffer Bakır
    5. Ahmet Boy
    6. Güzide Gültekin
    7. Müzeyyen İçdoğan
    8. Abdurrahman Gök
    9. Şerif Kaplan
    10. Selahattin Yılmaz
   
    GİRESUN
    1. Kenan Öner
    2. Ersin Özgen
    3. Hasan Kalafat
    4. Alaadin Baykal
    5. Mehmet Soner Orhan
   
    GÜMÜŞHANE
    1. Recep Görgülü
    2. Ömer Demirci
   
    HAKKARİ
    1. Turgay Güzeler
    2. Yahya Aksoy   3. Cengiz Kırcı
   
    HATAY
    1. Hasan Kabasakal
    2. Ahmet Kurtkulak
    3. Nedim Söylemez
    4. Yüksel Kafadar
    5. Mesut Sağır
    6. Mürsel Sağlam
    7. H. Nilgün Yılmaz
    8. İrfan Ulakçı
    9. İlknur Kayı
    10. Ersan Ergür
   
    ISPARTA
    1. Taner Oktar
    2. Haşmet Çavuş
    3. Serpil Çöpelci
    4. Musa Gürsel
    5. Ruşen Özgül
   
    MERSİN
    1. Mehmet Ertuğrul Başar
    2. Hüseyin Onur Akyüz
    3. Hacı Ahmet Kaya
    4. Mahmut Şentut
    5. Abdullah Karaca
    6. Erkan Çavuş
    7. Adil Bilim
    8. Nazire Çaykiter
    9. İnci Tekir
    10. Sinan Bulur
    11. Nermin Bilim
    12. Fadime Gürsoy
   
    İSTANBUL 1. BÖLGE
    1. Selahattin Sakarya
    2. Sadık Karagöz
    3. Sedat Hayran
    4. İsmail Avcı
    5. Nihat Şanver
    6. Selçuk Narin
    7. Arif Ufuk Kuyaş
    8. Yılmaz Özçelik
    9. Yılmaz Demirci
    10. Perihan Resuloğlu
    11. Tamer Çebi
    12. Mehmet Akif Dübek
    13. Ayşe Gaye Kızılçam
    14. Sadi Teziç
    15. Şennur Dede
    16. Leyla Şanlığ
    17. Süleyman Gürkan Kırcalı
    18. Levent Özüayna
    19. Mehmet Kalaycı
    20. Şenel Güven
    21. İsmet Arınç
    22. Sabriye Tunalıbaşyurt
    23. Aysel Kaya
    24. Süleyman Haluk Dumlu
   
    İSTANBUL 2. BÖLGE
    1. Şaylan Çığgın
    2. Ali Cenap Ermutlu
    3. Dilek Cansevgisi
    4. Mustafa Akar
    5. Erol Atila Bozdemir
    6. Semra Çoşkuntuna
    7. Hakan Karan
    8. Hasan Bakkal
    9. Fatih Mehmet Aktaş
    10. İrfan Çuhadar
    11. Tüveyç Mordağ
    12. Fevzi Aksoy
    13. Oğuz Güner
    14. Sevgi Hepgirginer 
    15. Esat Yardımcı
    16. Halil Hanaylı
    17. Şahin Aydın
    18. Yakup Ilgaz
    19. Nilgün Kıray
    20. Mustafa Kaplan 
    21. Selva Kurttaş
   
    İSTANBUL 3. BÖLGE
    1. Hüseyin Engin Saydam
    2. Şükrü Karadağ
    3. Metin öner
    4. Duran Dündaroğlu
    5. Uğur Alkan
    6. Mahli Sağyalavaç
    7. Şerafettin Şolt
    8. Süheyla Sabuncu
    9. Fatma Sürücü
    10. Senar Sönmez
    11. Ramazan Ağar
    12. Ümran Gümrükçü
    13. İzzet Doğancan
    14. Güven Doğruel
    15. İsmail Savaş
    16. İrfan Kadakal
    17. Hülya Birgül Dede
    18. Aysel Yıldız
    19. Mehmet Murat Bakırcı
    20. Yılmaz Kaplan
    21. Mehmet Ata Baytur
    22. İrfan Demirci
    23. Gülden Öztaş
    24. Abdurrahman Ayhan Baysal
    25. (aday bildirilmedi)

    İZMİR 1. BÖLGE
    1. Koray Özkaya
    2. Cevher Kantarcı
    3. Nazan Gül Tutluoğlu
    4. Cemile Hotin
    5. Şevki Kılıçarslan
    6. Lalezar Köyağasıoğlu
    7. Şengül Güleç
    8. Cemal Sarıcan
    9. Hüseyin Türkmen
    10. C. Deniz Işık
    11. Gülengül Uslu
    12. Mustafa Rana İnceler
   
    İZMİR 2. BÖLGE
    1. Süleyman Caner Sipahi
    2. Ali Yüksel Onural
    3. Mustafa Saim Ersoy
    4. Kadriye Gezer
    5. Abdullah Öz
    6. İsmet Kırbıyık
    7. Fahri Koç
    8. Yaşar Dursun Ateş
    9. Şemsettin Güngör
    10. Kadriye Çetin
    11. Cevriye Kıral
    12. Talat Er
   
    KARS
    1. Tamer Zekeriya Üreyil
    2. Münip Dericioğlu
    3. Cevdet Nar
   
    KASTAMONU
    1. Hayati Bülbül
    2. İhsan İlhan Aslan
    3. Münevver Ünaldı
    4. Mustafa Mercan
   
    KAYSERİ
    1. Cemal Tüfekçi
    2. Mehmet Özsoy
    3. Erol Dur
    4. Samet Canatan
    5. Zeki Özbursa
    6. Ahmet Bağçovan
    7. Alev Aktunç
    8. Akkadin Arsav
   
    KIRKLARELİ
    1. Necati Çevirir
    2. İsmail Gökçe Narçın 
    3. Bilgin Akay
   
    KIRŞEHİR
    1. Murat Atabey
    2. Necla Atasoy
    3. Hatice Bahadır
   
    KOCAELİ
    1. Selahattin Bal
    2. Kiyasettin Çay
    3. Mehmet Çankaya
    4. Serap Çoban
    5. Timur Çapulaş
    6. Cemal Azmi Keskin
    7. Saim Çoban
    8. Muzaffer Levent Yapıcılar
    9. Ahmet Bilgin
          
    KONYA
    1. Aziz Mavi
    2. Fatma Sarı
    3. Faik Gezgin
    4. Mustafa Tece
    5. Ahmet Gücüyener
    6. Necmiye Arıcan
    7. Mustafa Yelgeç
    8. Ulviye Şahinkaya
    9. İsmail Necmi Özdemir
    10. Mehmet Ayrancı
    11. Hasan Yıldırım    
    12. Birsen Öztürk
    13. Nezihe Mete
    14. Şeref Sağlık
    15. Önder Başkaya
    16. Erdal Soy
   
    KÜTAHYA
    1. Mehmet Kılınçarslan
    2. Veli Ekin
    3. Ali Bozkurt
    4. Mustafa Tunç
    5. Yusuf Yıldız
    6. Serpil Körhasan
   
    MALATYA
    1. Mahir Devran Sevil Karataş
    2. Turgay Karagün
    3. Yüksel Özer
    4. Ethem Bilgin
    5. Fatih Atmaca
    6. Turgut Yıldırım
    7. Halil Soner Hoşkan
   
    MANİSA
    1. Kayhan Anaral
    2. İsmail Gençtürk
    3. Mustafa Zeybek
    4. Zübeyir Bilgiç
    5. Şengül Özgür
    6. İsmet Erkul
    7. Akın Tunay
    8. Ali Ercan Ataman
    9. Halil Kıntış
    10. A. Tanzer Tepeli
       
    KAHRAMANMARAŞ
    1. Ömer Lütfü Sungur 
    2. Muhsin Tuna
    3. Abdülkadir Üçkardeş
    4. Mehmet Aksoy
    5. Ökkeş Kar
    6. Mustafa Cülfük
    7. Ahmet Murat Dinçer
    8. Gülengül Şengün
       
    MARDİN
    1. Ahmet Özmen
    2. Musa Dölek
    3. Fırat Pak
    4. Mehmet Selim Solhan
    5. Cafer Hacı Abdilkadiroğlulları
    6. Vedat Ergin
   
    MUĞLA
    1. M. Kemal Ulusu
    2. Mustafa Duran
    3. Hatice Gülengül Şahin
    4. Turan Yıldız
    5. Nacettin İlkar
    6. Önal Özen
   
    MUŞ
    1. Zeyneddin Kocaman
    2. Mefaret Yılmaz
    3. Sayım Çokkazanan
    4. Özcan Ermiş
   
    NEVŞEHİR
    1. Kamil Kaya Yücekent
    2. Serpil Çifte
    3. Yurdanur Kanak
   
    NİĞDE
    1. Mehmet Emin Ayanoğlu
    2. Hasan Gökçen
    3. Bahar Erdoğdu
   
    ORDU
    1. Erhan Köleoğlu
    2. İbrahim Eyigün
    3. Hurşit Ziya Öztürk
    4. Yılmaz Bodur
    5. Ogün Zafer
    6. Kadir Kuş
    7. Osman Yılan
   
    RİZE
    1. Yakup Yılmaz
    2. Ali Rıza Yılmaz
    3. İlknur Emniyet
   
    SAKARYA
    1. Cem Uzan
    2. Ufuk İlkiz
    3. Turan Sofuoğlu
    4. İrfan Kam
    5. Tamer Balcı
    6. Oğuz Maraşoğlu
   
    SAMSUN
    1. Fikret Aşar
    2. Enver Eriş
    3. Ahmet Murat Yiğit
    4. Nihat Özcan
    5. Şennur Sevüknoyan
    6. Rahmi Kılıç
    7. Kamil Aral
    8. Barlas Ürer
    9. Ahmet Olaş
          
    SİİRT       
    1. Ali Ercan Ataman  
    2. Özkan Akkaya
    3. Burak Dinçer
   
    SİNOP
    1. İsmail Göksu
    2. Uğur Gündoğan
    3. Ayşe Akbulut
   
    SİVAS
    1. Bahattin Doğan
    2. Savaş Çiçek
    3. Turan İnanç
    4. Cevdet Ata
    5. Nurten Açıkgöz
    6. Halim Serkan Avşar
   
    TEKİRDAĞ
    1. Tunç Buruşukoğlu
    2. Naci Akyazı
    3. Haldun Keresteci
    4. Kemal Kaan Aytuğ
    5. Halit Çebi
   
    TOKAT
    1. Salih Keskinkılıç
    2. Cevdet Akçay
    3. Duran Koçak
    4. Ahmet Türköz
    5. Serap Bozdemir
    6. Coşkun Şahin
    7. Gül İmamoğlu
   
    TRABZON
    1. Zeyyad Kafkas
    2. Ersin Çebi
    3. Alper Hacısalihoğlu
    4. Mustafa Sarı
    5. Nuray Dizdar
    6. Erol Uzun
    7. Yüksel Kalaycı
    8. Ahmet Aydın
   
    TUNCELİ
    1. Ali Osman İsen
    2. Vedat Şimşek
   
    ŞANLIURFA
    1. Abdülkadir Kamik
    2. Faruk Mevlütoğlu
    3. İrfan Kılıç
    4. Haşim Şehirli
    5. Mehmet Kartal
    6. Sevim Birden
    7. Mustafa Haki Ülgen
    8. Fatma Ortakçıer
    9. İ. Halil Sansak
    10. Mehmet Nakışlı
    11. Halil İslamtürk
   
    UŞAK
    1. Yılmaz Ergil
    2. Mehmet Uzun
    3. İsmail Gücer
   
    VAN
    1. Hüsnü Direk
    2. Saim Tatar
    3. Eşref Uçak
    4. Cebrail Ürem
    5. Habib Gülaçar
    6. Hüsnü Acar
    7. Adil Oruç
   
    YOZGAT
    1. İbrahim Coşar
    2. Mustafa Nail İşbilen
    3. Mehmet Murat
    4. Osman Bahar
    5. Hüsne Bulut
    6. İbrahim Karagöz
   
    ZONGULDAK
    1. Yaşar Yemelek
    2. Nuran Onan
    3. Ahmet Özdemir
    4. Gülay Tokgöz
    5. Feray Toplaoğlu
       
    AKSARAY
    1. Kazım Mutlu
    2. Ahmet Haluk Uğuroğlu
    3. Hacı Ersin Elma
    4. Erdoğan Ateş
   
    BAYBURT
    1. Ali Karabudak
    2. Ergun Sezer
   
    KARAMAN
    1. Hasan Fehmi Aksekioğlu
    2. Kemalettin Pınar
    3. Halime Aslı Kafalı
   
    KIRIKKALE
    1. Erdal Deniz
    2. Emre Akkaya
    3. Saliha Yıldız
    4. Yavuz Mutluay
   
    BATMAN
    1. Veysi Kutbaş
    2. Osman Gündüz
    3. Dursun Yiğit
    4. Ayhan Biçici
   
    ŞIRNAK
    1. Belli Saltan
    2. Mustafa Bayram
    3. Duran Demir
   
    BARTIN
    1. Bahri Ay 
    2. Hacı Gölbucaklı
   
    ARDAHAN
    1. Muhamed Ali Nalbant
    2. Kemalettin Öztürk
   
    IĞDIR
    1. Necdet Nurten
    2. Ali Rıza Bedir 
   
    YALOVA
    1. Behzat Berraksu
    2. Hüseyin Babaeker
   
    KARABÜK
    1. Safiye Sarıkaya
    2. Ali İnal
    3. Cihan Taş
   
    KİLİS
    1. Ali Coşkun Uygun
    2. Hayrettin Canpolat
   
    OSMANİYE
    1. Osman Aybaba
    2. Necla Karataş
    3. Hikmet Kılıç
    4. Ahmet Nazım Kayacı
   
    DÜZCE
    1. Hasan Serdar Bilir
    2. Mehmet Yavuz
    3. Aydın Ferit Maradit

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle