Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gözyaşları mutluluğa dönüştü

  Hürriyet Haber
  14.08.2012 - 19:00 | Son Güncelleme:

  PKK tarafından 48 saat önce kaçırılan ve bu akşam saatlerinde serbest bırakılan CHP'li vekil Hüseyin Aygün'ün kızı İdil, dün akşam babası için Tunceli'de düzenlenen basın toplantısında gözyaşı dökmüştü. İdil bugün yine gözyaşı döktü ama bu kez üzüntüden değil sevinçten ağladı.

  Tunceli'de CHP Milletvekili Hüseyin Aygün'ün PKK'lılar tarafından kaçırılmasının ardından dün akşam saatlerinde miting düzenlendi.

  Mitinge kentte bulunan CHP'li milletvekilleri, Hüseyin Aygün'ün eşi Emine, çocukları İdil ve Taylan Aygün de katılıp babalarının fotoğrafını taşıdı. Hüseyin Aygün'ün kentte avukatlık bürosunun bulunduğu binaya da milletvekilinin fotoğrafının bulunduğu siyah bez üzerine, "Dersim'in sesi Hüseyin Aygün serbest bırakılsın" yazılı pankart asıldı.

  KIZI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU / Foto Galeri

  Mitinge katılan Aygün'ün kızı uzun süre ağlamamak için kendini zor tutmasına rağmen sonunda dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu.

  Dün akşam babasının serbest kalması için ağlayan İdil Aygün bugün babasının serbest bırakıldığı haberini alınca bu kez sevinç gözyaşları döktü.

  Gözyaşları mutluluğa dönüştü AYGÜN'ÜN KIZI DURDU DURDU SONUNDA PATLADI

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı