« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gözüme ışık geldi

Sadi KEMAL YAŞAR
SON GÜNCELLEME

İki puana malolan penaltı pozisyonundaki hatası nedeniyle, moralmen yıkıldığını belirten sarı lacivertli kaleci, ''Işıkların da etkisiyle topu elimden kaçırdım. Rakip dokunsa gol olacaktı. Ben de riske girip penaltı yaptım.'' dedi.

ÇOK ETKİLENDİ

Rüştü'nün morali sıfır... Bu sezon liderlik koltuğunda oturan Fenerbahçe'nin bir çok maçında yaptığı başarılı kurtarışlarla önemli pay sahibi olan tecrübeli file bekçisi, Bursaspor maçının son dakikasında gelen penaltı golündeki hatasını kabul edemiyor.

RİSKE GİRDİM

Maçın son dakikasında tutabileceği bir topu biraz da ışıkların etkisinden elinden kaçıran Rüştü, pozisyonu şöyle anlattı: ‘‘Bir anda topu elimden kaçırdım. Artık yapacağım tek şey kalmıştı. Çünkü rakip dokunsa gol olacaktı. Ben de riske girip penaltı yaptım.’’

KAHIR YOLCULUĞU

O an yıkıldığını ifade eden Rüştü, maç gecesi Bursa- İstanbul arasında kahır yolculuğu yaptığını ve kendi kendini adeta yediğini söyledi. Rüştü şiddetli grip yüzünden hasta yatağında sabaha kadar pozisyonu da düşünerek uyuyamadığını da sözlerine ekledi.

ŞEN'E TEŞEKKÜR

Kendisine büyük destek veren başkan Ali Şen, Teknik Direktör Otto Bariç, yöneticiler ve arkadaşlarına teşekkür eden Rüştü, bugün veya yarın Ankara'ya gidiyor. Milli file bekçisi Ordu Milli Takımı'nın 29 Ekim'de oynayacağı Bosna Hersek maçında forma giyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz