« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gözüm kapalı giderim

Kariyerinde hiç büyük takımda oynamadığını söyleyen Güiza, Valencia’dan teklif gelmesi halinde sorun çıkarmayacağını belirtti, “La Liga’ya döneceğim” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’nin İspanyol yıldızı Daniel Güiza, “Türkiye’de devam etme niyetinde değilim. La Liga’ya dönmek istiyorum. Valencia daha hoşuma giden bir kulüp” açıklamasında bulundu.

İspanya’nın güneyinde ailesinin yaşadığı Jerez kentinde tatil yapan Güiza, Valencia bölgesinin spor gazetelerinden Superdeporte’de yeralan açıklamalarında Fenerbahçe’yi bırakmak istediğini net bir şekilde dile getirdi. Kariyerinde hiç büyük takımda oynamadığını, Valencia’da oynamaktan mutluluk duyacağını belirten Güiza, “Eğer zamanı gelirse, bir anlaşmaya varmak için konuşuruz. Ama ben çok fazla sorun yaratmayacağım. Eğer Valencia benimle ilgilenirse ben gözüm kapalı giderim” diyen Güiza, Valencia’da oynayan ve “benim için bir baba” diye tanımladığı Marchena’nın kendisi gibi Endülüslü olduğunu ve onun sözlerini dinlediğini ifade etti.

İspanya gibisi yok

Türkiye’deki sahaların da Güney Afrika’daki gibi sulanmamış ve kuru olduğunu ileri süren İspanyol golcü, “Ülkem gibisi yok” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler