« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Göztepe'ye el konulması söz konusu değil'

Göztepe Derneği Başkanı Mustafa Kocaoğlu, "Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Göztepe'ye el koyduğu ve önümüzdeki aylarda satışa çıkaracağı"na ilişkin olarak, "El koyma olayı söz konusu değildir" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mustafa Kocaoğlu, Fon'un, Göztepe'ye el koyma işleminin şu aşamada söz konusu olmadığını belirtti. Kocaoğlu, “Bildiğim kadarıyla borçlar temizlendikten sonra logosunu satışa çıkarmayı planlıyorlar” dedi.

TRANSFERLER

Kocaoğlu, Göztepe Teknik Direktörü Gürsel Baliç'in, pazartesi günü Almanya'ya gideceğini, bir Türk ve Makedonya süper liginde oynayan bir oyuncuyla görüşeceklerini, anlaşma sağlandığı takdirde bu oyuncuları transfer edeceklerini söyledi.

Kocaoğlu, şöyle konuştu:
"Makedon futbolcu çok iyi bir oyuncu. Bu futbolcuların transferleri gerçekleşmezse iç piyasaya yöneleceğiz. Ardından hocamızı Güney Kore'ye göndereceğiz. Bu masraflarla ilgili bütçemizi ayırdık. Ayrıca, Bucaspor ile yollarını ayıran Gürsoy ile de görüşmelerimiz sürüyor. Erdinç, Bulut ve Ufuk kulüpte kaldı. Emre Gümüşkaya'nın da kulübüne geri döneceğine inanıyorum. Herkese kapımız açık. Zafer ve Özkan dışında. Bu iki oyuncu bu kulüpten içeri giremez."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler