GeriSpor Göztepe'de "Süper Lig" sevinci
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göztepe'de "Süper Lig" sevinci


Yükselme Grubu’nda şampiyon olarak "Süper Lig"e çıkan Göztepe, taraftarlarına büyük bir mutluluk yaşattı. Elazığ deplasmanından 1-0'lık galibiyetle dönen sarı kırmızılı kafile Adnan Menderes Havalimanı’na gelen taraftarlarınbüyük sevgi gösterileriyle karşılandı.

Sarı kırmızılı taraftarlar, takımlarının geleceği saate yakın Adnan Menderes Havaalimanı’nı doldurarak tezahüratlarla beklemeye başladı. Bin civarındaki Göztepe taraftarının heyecanlı ve coşkulu bekleyişi sarı kırmızılı kafilenin alana inmesiyle bir sevgi seline dönüştü.

Futbolcular, havaalanı çıkışında bir otobüsün üzerinde oluşturulmuş platforma çıkarak taraftarları selamladı.

ZORLU’NUN JESTİ
Altay Kulübü Başkanı Nafiz Zorlu da Adnan Menderes Havalimanı’na gelerek kutlamak için Göztepe’yi bekleyenler arasında yer aldı.

Sarı Kırmızılı takımı getirecek olan uçağın yaklaşık 2 saatlik rötar yapmasına karşın havalimanında bekleyen Zorlu, Göztepe Başkanı Hamdi Türkmen’e sarı kırmızılı karanfillerden oluşan bir buket hediye etti ve tabriklerini iletti. Zorlu’nun bu jesti sarı kırmızılı yöneticileri de duygulandırdı.

Kafileyi karşılamak üzere gelenler arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina ve Konak Belediye Başkanı Erdal İzgi’de yer aldı. Sarı kırmızılı taraftarlar iki başkana da sevgi gösterilerinde bulundular.

Göztepe Başkanı Hamdi Türkmen, Süper 1. ligde İzmir’i temsil edecek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. (aa)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle