Ege Haberleri

EGE

  Göztepe'de son karar cuma

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  03 Haziran 2013 - 00:00Son Güncelleme : 02 Haziran 2013 - 16:40

  GÖZTEPE Başkanı Hüseyin Altınbaş yeni teknik direktörle ilgili kararını cuma günü vereceklerini söyledi.

  Futbol Direktörü Özgür Zengin'e teknik heyet seçimiyle ilgili tam yetki verdiğini hatırlatan Altınbaş, “Bizi şampiyon yapacak en uygun teknik adamı belirleyeceğiz” diye konuştu. Levent Eriş'ten vazgeçen, Osman Özköylü'den olumsuz yanıt alan Göz-Göz'e Ümit Kayıhan, Şaban Yıldırım gibi birçok teknik adam çalışmak için başvurdu. Daha önce transfer çalışmalarının İstanbul'dan yürütüldüğü kulüpte artık tüm görüşmelerin İzmir'de yapılacağını belirten Altınbaş, “Göztepe artık Göztepe'den yönetilecek. Tüm mesaimi kulübe harcayacağım” diye konuştu.

  TFF'den kötü haber
  FUTBOL Federasyonu tüm liglerdeki sezonu tescil ederken, Göztepe gibi 2. Lig'e düşen Kartalspor'un, Ankaragücü'nün lige usülsüz katıldığı iddiasıyla düşmenin kaldırılması yönünde yaptığı itiraz kabul görmedi. Göz-Göz gelecek sezon Ege ekipleri Altay, Altınordu, Aydınspor 1923, Nazilli Bld, Turgutluspor ve Dardanelspor ile birlikte 2. Lig'de mücadele edecek.

  Şaban fedaya hazır
  GÖZTEPE'de küme düşme acısını yaşayan Şaban yönetim ücretinde indirim teklif etse de kalmak istediğini söyledi. Sezonluk 700 bin TL'ye oynayan yıldız santrfor, “Sezon sonu bize zehir oldu. Üzüntüden hala kendime gelemedim. Kulübümde kalmak, düşürdüğümüz gibi takımı 1. Lig'e geri çıkarmak istiyorum. Yönetimle görüşmeyi bekliyorum” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı