« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Göztepe'de kombine satışı başlıyor

TFF 2. Lig'in yeni takımlarından Göztepe'de, yeni sezon kombine biletleri 3 Ağustostan itibaren satışa sunulacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulüp Başkan Vekili Serdar Samur, Gürsel Aksel Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısıyla 2009-2010 sezonu bilet ve kombine bilet fiyatlarını açıkladı.

Samur, yeni sezonda takımın bir üst lige çıkmış olmasına rağmen, taraftar-kulüp dayanışmasını artırmak amacıyla bilet ve kombine bilet fiyatlarında bir artışa gitmediklerini bildirdi.

Buna göre, yeni sezonda bilet fiyatlarının açık tribün için 5, kapalı tribün için 10 lira olarak belirlendiğini kaydeden Samur, önceki yıldan farklı olarak bu yıl, maç başı bilette ayrıca bir öğrenci bileti uygulaması yapılmayacağını söyledi.

Samur, yeni sezonda da kombine uygulamasının devam edeceğini ifade ederek, iç sahada oynanacak 18 maç için 500 adet açık tribün, 1500 adet kapalı tribün, 50 adet de VIP kombine bileti bastırıldığını belirtti.

Açık tribün kombinelerin öğrenci 50, tam 75, kapalı kombinelerin de öğrenci 100, tam 150 liradan satılacağını bildiren Samur, toplam 50 adet bastırılan VIP kombine biletin ise 1000 TL'den satışa sunulacağını duyurdu.

Samur, kombine biletlerin 3 Ağustos Pazartesi günü saat 10.00'dan itibaren Göztepe Gozza Mağazaları ile Göztepe gezici karavanından temin edilebileceğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz