Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Göztepe ‘Ümit’li

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TÜRKMEN MEMNUN

Göztepe, Teknik Direktör Ümit Kayıhan nazeretinde çıktığı ilk maçta Isparta ile sahasında berabere kalmasına rağmen güvenoyu aldı. Bir penaltı kaçırdıklarını, iki şutun direkten döndüğünü hatırlatan Başkan Hamdi Türkmen, ‘‘Sezonun en iyi futbolunu oynadık. Çökmüş, dağılmış defansımız toparlandı. Rakibe pozisyon vermedik. Seyircimizin desteği ile daha iyi olacağız’’ diye konuştu.

KADRO YETERLİ

Teknik direktörlüğe getirildikten 12 saat sonra takımın başında maça çıkan Kayıhan da futboldan memnun olduğunu söyledi. Yaptığı bazı değişikliklerin olumlu sonuç verdiğini dile getiren Kayıhan, ‘‘Çok kısa süreli bir birlikteliğimiz olmasına rağmen, oyuncularım ne istediğimi kavradı. Kadro geniş. Elimdeki oyunculardan farklı şekillerde faydalanmaya devam edeceğim’’ dedi.

METİN: Yüküm ağır

ISPARTA maçının 35. dakikasında kaçırdığı penaltı yüzünden eleştirilen Kaptan Metin Diyadin, omuzundaki yükün ağır olduğunu söyledi. Beklentilerin sadece kendisinde yoğunlaştığını belirten tecrübeli futbolcu, ‘‘Takımın 13 golünden ikisini attım, beşinin de pasını verdim Daha iyisini yapabilirdim. Ancak yardıma ihtiyacım var. Penaltının kaçmasına gerçekten çok üzüldüm’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz