« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Göztepe tarruzda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı-kırmızılılar, Play-Off öncesi takviye telaşına düştü

Yönetim, Jet-Pa'lı Ceyhun, Alp ve Erkan'ın fiyatlarının el yakması üzerine yeni isimlere yöneldi.

Listede, Ankaragücülü Ziya, Karabüklü Birol, Jet-Pa'lı Orhan, Turgutlulu Deniz, Nazillili Gani ve Salihlili Murat var.

Antalya kampına giden İlkan, İlhan Fikret, Yücel ve Sertan ya takasta kullanılacak ya da elden çıkarılacak.

KAYIHAN RAPOR VERDİ

Göztepe A.Ş yönetimi, Teknik Direktör Ümit Kayıhan'ın orta saha, forvet ve sağ kanada ısrarla takviye istemesi üzerine transfer çalışmalarını hızlandırdı. Siirt Jet-Pa'nın Ceyhun, Alp ve Erkan'ın bonservisleri için istediği rakamları çok bulan, Adanaspor'dan da Erbil'i koparamayan yönetim, Antalya kampı öncesi Ümit Kayıhan'dan ayrıntılı bir rapor aldı.

GÜÇLENMEK ZORUNDAYIZ

İlkan, İlhan, Fikret ve Yücel'in yanı sıra Mehmet'in sakatlanmasıyla sol kanatta yaşanan sıkıntı yüzünden affedilen Sertan'dan beklenen verimi alamadığını yönetime ileten Kayıhan'ın, ‘‘Play-Off'taki rakiplerimiz, eksiklerini gidermek için takviye telaşında. Süper Lig'e çıkmak için biz de kadroyu güçlendirmeliyiz’’ şeklinde rapor verdiği bildirildi.

Y.SALİHLİ ILIMLI

Y.Salihli Başkanı Tayyar Ünsal, Murat-Yücel takasını Göztepe'ye 15 gün önce önerdiklerini belirterek, ‘‘Murat'ı vitrine çıkarmak istiyoruz. Takasın kiralık olmasından yanayız. Denizli'den aldığımız Kemal ile Yücel'e ödenecek para konusunda, Göztepe'nin yardımcı olmasını rica ettik, ama cevap alamadık. Şartlar değişti, ama yine de masaya oturabiliriz’’ dedi.

DENİZ-GANİ ZOR GİBİ

Y.Turgutlu Antrenörü Tayfun Özüsakız, yöneticilere, ‘‘Düşme potasındayız. Gol yollarında sıkıntımız var. Deniz'i, sezon sonuna kadar Göztepe dahil hiçbir kulübe vermeyin’’ derken, Nazilli de Gani'yi satmaya sıcak bakmıyor. Sarı-kırmızılılar Gani'ye karşılık Fikret, Sertan ve Abdi'yi vermeyi önerirken, Nazilli, takası kendi arasında tartışıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz