Spor Gözlerime inanamadım hakeme sarıldılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözlerime inanamadım hakeme sarıldılar

YEREL HABERLER GÖZLERİME İNANAMADIM HAKEME SARILDILAR

Abdurrahim Albayrak, ‘‘Romalı futbolcular soyunma odasına giderken Fransız hakem Colombo'nun boynuna sarıldı. Şampiyon olmuş gibi sevindiler’’ dedi.

Şaşırtan görüntü

G.Saray Futbol Şubesi Üyesi Abdurrahim Albayrak, Romalı futbolcuların soyunma odasına giderken Fransız hakem Claude Colombo'nun boynuna sarıldığını söyledi. Albayrak, ‘‘Bu olayı görünce gözlerime inanamadım. Soyunma odasında da sevinç çığlıkları atıyorlardı. Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuş gibi sevindiler’’ dedi.

Futbolcular yıkıldı

Roma maçından sonra büyük üzüntü yaşadığına değinen Albayrak, futbolcuların da adeta çöktüğünü belirterek, ‘‘Son dakika golüyle oyuncularımız adeta yıkıldılar. Soyunma odasında ve otobüste hepsini teker teker öperek üzülmemelerini istedim. Ben futbolcularımı kutluyorum ve galip ilan ediyorum’’ diye konuştu.

Taraftara teşekkür

Albayrak, Roma beraberliğinin acısını 5 Aralık'ta Barcelona'dan çıkaracaklarını iddia ederken, taraftarlara da teşekkür ederek, ‘‘Böyle taraftarın başımızın üstünde yeri var’’ dedi. Albayrak, Batista'nın transferi konusunda anlaşma sağlandığını 1-2 gün içinde sözleşme yapacaklarını söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle