« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gözler kupa maçında

Antalyaspor Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Ziraat Türkiye Kupası'nda, sahalarında oynayacakları Eskişehirspor maçını kazanmaları durumunda avantaj elde edeceklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalyasporlu futbolcular, Hasan Subaşı Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla  Ziraat Türkiye Kupası'nda sahasında oynayacakları Eskişehirspor maçı  hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Mehmet Özdilek, antrenmanın ardından yaptığı açıklamada,  iyi futbol oynayan bir takım olduklarını ve Kayserispor maçında olumlu işler  yaptıklarını söyledi.

Kayserispor'u deplasmanda yenmenin takım içerisinde güven anlamında  kazanç getirdiğini belirten Özdilek, “Ligin ilk yarısısını geride bıraktık.  Şimdiki hedefimiz, Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşacağımız Eskişehirspor maçı.  Bir üst tura çıkmak istiyoruz. Sahamızdaki maçı kazanırsak avantaj elde edeceğiz.  Bunun da bilincindeyiz” dedi.

Kendi sahalarında iyi oynayan bir ekip olduklarını sözlerine ekleyen  Özdilek, Eskişehirspor maçını kazanmak istediklerini kaydetti. Her maçı ciddiye  aldıklarını dile getiren Özdilek, “Kupada sahamızda iki maç yapacağız. Bunlar  Eskişehirspor ve Fenerbahçe maçları. Her iki karşılaşmaya da kazanmak için  çıkacağız. Eksiklerimiz var, ancak sahaya çıkan 11 oyuncumuza da güveniyoruz”  diye konuştu.

Kayserispor maçının ardından çıkan olayları da değerlendiren Özdilek,  şöyle konuştu: “Kayserispor'un ligde bulunduğu konum, birçok Anadolu kulübünün istediği  bir konum. Sahada iyi bir mücadele oldu ve haklı bir galibiyet aldık. Ancak  maçtan sonra çıkan olaylar, kabul edilir bir şey değil. Biz sağ duyulu olmaya  çalıştık. Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ne bizimle ne de başka  biriyle sorunu olmadığını söyledi ve özür diledi. Kayserisporlular da kaybetmenin  yarattığı stres vardı.”

Antalyasporlu futbolcular ise, önce hafif koşu yaptıkları antrenmanı, dar  alanda kısa paslaşma yaparak tamamladılar. Sakatlıkları bulunan Volkan Altın ve  Serge Pacome ise, takımdan ayrı çalıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz