« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gözler Kingston’da

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME

G.Saray yönetimi ve teknik heyet, altyapı için alınan Ganalı file bekçisini kaleye geçirmek için formüller arıyor. Sözleşmesinin feshi halinde 300 bin dolar ödenecek olan Filipescu'nun gönderilmesi düşünülüyor.

G.Saray'da kaleci probleminin çözümü için formüller aranıyor. Yönetimin ve teknik kadronun gözü, iki yıl önce altyapıya getirilen Ganalı file bekçisi Richard Kingston'da. Gana Milli Takımı'nda da forma giyen 19 yaşındaki Kingston'un biran önce sarı kırmızılı takımın kalesine geçmesi için formül aranıyor.

ABD ve İsviçre kamplarında mükemmel bir performans sergileyen Kingston, Bayern Münih Kulübü Başkanı Beckenbauer'in de dikkatini çekmiş ve sarı kırmızılı kulübe resmi transfer teklifi yapmasına neden olmuştu. Beckenbauer, Hagi, İlie, B.Hakan gibi isimleri reddederek Kingston'u istemişti.

4 yabancısından birini göndermeyi planlayan G.Saray yönetimi, sözleşmenin feshi halinde 300 bin dolar ödenecek olan Filipescu'yla anlaşma yolları arıyor. Rumen futbolcunun menajeri Becali ise, ‘‘Filipescu'nun 2.5 yıllık daha sözleşmesi var. Onu kolayca gönderemezsiniz’’ diyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler