İZMİR HABERLERİ

Gözde Grubu’ndan 400 Milyon TL’lik Yatırım Hamlesi

IHA
25.07.2015 - 10:24Son Güncelleme :

GÖZDE GURUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI KENAN KALI, İZMİR'E 400 MİLYON TL'LİK YATIRIM YAPACAKLARINI AÇIKLADI.

IHA

Türkiye genelinde hastaneleri bulunan Gözde Sağlık Grubu, İzmir’de 400 milyon TL’lik yeni bir yatırıma hazırlanıyor.
Gözde Sağlık Grubu, Bayraklı’da gerçekleştireceği Medikal AVM Projesi bünyesinde hastane, eczane, protez, optik gibi çok kapsamlı sağlık hizmetini sunacak; tüm sağlık hizmetlerini tek bir çatı altında toplayacak.
İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’da açılacak olan hastane ve Medikal AVM ile fark yaratacaklarını kaydeden Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, projenin bin 500 kişiye istihdam sağlayacağını söyledi.
Medikal AVM projesinin inşaatına Mart 2016’da başlayacaklarını ve toplamda 400 milyon TL.’lik bir yatırım yapmayı hedeflediklerini belirten Kalı, Gözde Sağlık Grubu’nun özel hastalıklara yönelik branşlaşacağını dile getirdi.
SAĞLIK TURİZMİNDE 4T FARKI
Tümör, travma, transplantasyon ve turizm alanlarından yola çıkarak “4 T” adını verdikleri projeyle sağlık alanında sık karşılaşılan sorunlara öncelik vereceklerini açıklayan Op. Dr. Kenan Kalı, 4T projesine ilişkin şu bilgileri verdi: “Birinci T, tümör. Çağımızın hastalığı olan tümör yani onkolojiye yatırım yapacağız. İkinci T travma, hareketin ve kazaların olduğu yerde çok fazla karşılaştığımız bir konu ve travma hastanesi olacağız. Üçüncü konu, organ nakillerine çok fazla ihtiyaç duyuluyor. Transplantasyon (organ nakli) hastanesi olacağız. Dördüncü T ise benim çok önem verdiğim turizm yani turizm sağlığı ve sağlık turizmi konusunda yatırım yapacağız”
İZMİR’E 250 YATAKLI DEV HASTANE
İzmir Gözde Hastanesi’nin ikinci yılını geride bıraktığını kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, “Hastanemizde 100 binin üzerinde vatandaşımızı muayene ettik. 5 binin üzerinde ameliyat ve doğum gerçekleştirdik. Her geçen gün kadromuz daha da güçlendi” diye konuştu.
Bugün Ege Bölgesi’ndeki hastane sayılarını 4’e çıkarmayı planladıklarını ifade eden Kalı sözlerine şöyle devam etti: “Geçen sene Kuşadası’nda bir hastane devraldık ve hizmete açtık. İzmir’de mevcut hastanemizi 3 katına çıkartıyoruz ayrıca İzmir’de 250 yataklı bir hastane de açacağız. Ardından Aydın’da bir hastane açarak Ege’de 4 hastane yatırımını tamamlamış olacağız. Gözde Hastanesi Ege Bölgesi’nde daha fazla ismini duyuracak, daha fazla şifa dağıtacak.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Gözde Grubu’ndan 400 Milyon TL’lik Yatırım Hamlesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gözde Grubu’ndan 400 Milyon TL’lik Yatırım Hamlesi haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:42
  • Guneş
   07:19
  • Öğle
   13:07
  • İkindi
   16:10
  • Akşam
   18:34
  • Yatsı
   19:59
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı