Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gözaltına alınan Özer Sencar, Tekirdağ'a getirildi

  Ruhan YALÇIN/ TEKİRDAĞ,(DHA)
  05 Haziran 2017 - 17:06Son Güncelleme : 05 Haziran 2017 - 17:07

  Tekirdağ’da Namık Kemal Üniversitesi’nde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda, aralarında NBA’de oynayan basketbolcu Enes Kanter’in babası Prof. Dr. Mehmet Kanter’in de bulunduğu gözaltına alınan şüpheli sayısı 37’ye yükseldi. Ankara’da gözaltına alınan araştırma şirketi Metropoll'ün sahibi Prof. Dr. Özer Sencar da aynı soruşturma kapsamında Tekirdağ’a getirildi.

  Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı’nca Namık Kemal Üniversitesi’ne yönelik düzenlenen FETÖ/PDY soruşturmasında Ankara'da gözaltına alınan araştırma şirketi Metropoll'ün sahibi Prof. Dr. Özer Sencar ile birlikte gözaltı sayısı 37ye yükseldi. Ankara’daki işlemlerinin ardından Sencar, Tekirdağ’a getirilerek ifadesi için Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

  Aynı soruşturma kapsamında İstanbul Kadıköy’deki evinde gözaltına alınan NBA’de oynayan basketbolcu Enes Kanter’in babası Prof. Dr. Mehmet Kanter de Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’ne getirilmişti. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nce yürütülen soruşturma kapsamında 4 şüphelinin daha arandığı belirtildi. Soruşturma sürüyor.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı