Ege Haberleri

  Göz-Göz'e hayırlı olsun

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  16.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  GÖZTEPE'nin geçtiğimiz aralık ayında 49 yıllığına kiraladığı Urla Altıntaş mevkiindeki 20 dönümlük araziye İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden imar izni çıktı.

  Altınbaş Holding bünyesine girdikten sonra kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atan, ancak tesisleşme konusunda büyük sıkıntılar yaşayan İzmir temsilcisinin, Urla Belediyesi'nden kiraladığı alan, imar planında “Spor Alanı” olarak kaydedildi. Sabırsızlıkla beklenen değişikliğin yapılmasıyla büyük sevinç yaşayan Göz-Göz, en kısa sürede yeni tesisler yapmak için harekete geçecek.
  Üç sezondur İzmirspor'un İnciraltı'ndaki tesislerinde antrenman yapan Göztepe, Urla'daki araziye öncelikle iki tane doğal çim saha yapacak. (A) takımın tamamen taşınacağı Urla'da bir kamp binası, kondisyon ve toplantı salonlarının yanı sıra tam donanımlı bir sağlık merkezi de kurulacak. Teknik kadro için çalışma odaları ve modern bir yemekhanenin yer alacağı tesiste hobi ve oyun alanları da inşa edilecek. Gürsel Aksel Stadı'ndaki suni çim saha ve prefabrik kamp merkezi ise tamamen altyapıya tahsis edilecek.

  Göz-Göze hayırlı olsun

  Hemen işe başlanacak
  GÖZTEPE Başkan Vekili Sabri Sadıklar, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nin, imar planındaki yaptığı değişikliğin kendileri için harika bir haber olduğunu söyledi. Sadıklar, “Arazi kulübümüze kazandırıldığı günden beri bu haberi bekliyorduk. Hiç vakit kaybetmeden kazmayı vuracağız. En kısa sürede, Göztepe'nin yeni evi olacak olan modern tesisi bitireceğiz. Bu tesis, şampiyonluk kupası kadar değerli bir kazanım olacak” dedi.

  Göz-Göze hayırlı olsun

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı