Ege Haberleri

  Göz-Göz'de son karar Uzundere

  Onur ATIŞ/İZMİR
  31.12.2014 - 01:22 | Son Güncelleme:

  CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı ve Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, yeni Göztepe Stadı'nın Gürsel Aksel Stadı'nın bulunduğu araziye yapılacağını açıklarken sarı kırmızılı yönetimin Uzundere'de ısrarcı olduğu öğrenildi.

  Daha önce Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın projelendirdiği 15 bin kişilik stadı kişisel katkısı ile 25 bin seyirci kapasitesine çıkarıp Uzundere'ye yaptıracağını açıklayan Başkan Mehmet Sepil'in Güzelyalı'ya sıcak bakmadığı bildirildi. Başkan Sepil, 2 yıl içinde bitirmeyi hedeflediği Uzundere projesine başlamak için Karşıyaka Stadı'ndaki sorunların çözülmesini beklediğini açıklamıştı.

  İkinci Başkan Fatih Dalan sise Uzundere projesiyle ilgili sürecin işlediğini belirterek, "Biz kulüp olarak söylenecek her şeyi söyledik. Siyasi çekişmeler içine girmedik, girmek de istemiyoruz. Göztepe Stadı konusunda en doğru kararın kısa zamanda verileceğini umuyoruz" dedi.

  Bu arada transfer çalışmalarını sürdüren yönetim, Orduspor'dan ayıran stoper Erkan Sekman'la büyük oranda anlaştı. Bonservisi elinde olan futbolcunun bu hafta kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan imzayı atacağı öğrenildi. 30 yaşındaki Erkan, bu sezon 1'inci Lig'de Orduspor'un formasını 10 maçta terletti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı