« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Göz-Göz 89'da vurdu: 2-1

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmir temsilcisi, Efe'yi ilk ve ikinci yarının son dakikalarında attığı gollerle dize getirdi. Kurthan'ın golüne, Murat Akkan cevap verdi. K.Mustafa, 89. dakikada takımına üç puan kazandırdı

ÜÇTE ÜÇ YAPTILAR

Lider Göztepe çok zorlanmasına rağmen, Aydınspor engelini de kayıpsız aşarak üçte üç yaptı, puanını 13'e çıkardı: 2-1. 5. dakikadaki serbest vuruşta Metin Diyadin, Mehmet'i gördü. Mehmet'in ceza sahasına girer girmez attığı şut yan ağlarda kaldı. 19. dakikada Remzi'nin nefis pasında kaleci Akın, Ümit'ten önce davrandı, ceza sahası dışına çıkarak tehlikeyi önledi.

KURTHAN'DAN SİFTAH

21. dakikada Burhan sağdan kesti, Özgür'ün ters kafa vuruşunda top kornere çıktı. 32. dakikada Barış, Hamdi'nin pasıyla ceza sahasında buluştu. Bu futbolcunun sert şutu Bülent'ten döndü, bu kez Hamdi çaktı. Kaleci Bülent topu kornere attı. 44. dakikada Mehmet ceza sahasında Erdinç'den kurtulup, arka direğe orta yaptı. Kurthan kafayı vurdu: 1-0.

BÜLENT YİNE DEVLEŞTİ

47. dakikada Erdinç sağdan ortaladı, Murat Akkan müsait pozisyonda affetmedi: 1-1. 82. dakikada Barış'ın çaprazdan aşırdığı top Bülent'i de geçti, Fikret kafayla çizgiden çevirdi. Bir dakika sonra Bülent, Murat Akkan'a karşı karşıya pozisyonda gol vizesi vermedi. 89. dakikada K.Mustafa Remzi'den aldığı topu önce düzeltti, sonra sol ayağıyla vurdu: 2-1.


Bunları da Beğenebilirsiniz