« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gösteri maçında hatır şikesi!

Tek Ayaklı Kramponlar, merhum Hasan Doğan anısına yapılan turnuvada, üç bakan, iki milletvekili ve bir başkanın formasını giydiği Şöhretler Karması’nı 4-2 yendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL Federasyonu Başkanı Hasan Doğan anısına düzenlenen turnuvada dünkü gösteri maçını, dünya üçüncüsü Ampute Milli Takımı, Yargıtay Başkanı, üç bakan ve iki milletvekilinin forma giydiği Şöhretler Karması karşısında 4-2 kazandı. FIFA kokartlı hakem Selçuk Dereli’nin yönettiği karşılaşmanın ikinci yarısında Şöhretler Karması 10 yerine 12 kişi oynadı. Ancak, "Hatır şikesine" rağmen Şöhretler Karması farkı kapatamadı ve yenildi. Keçiören Aktepe Stadı’ndaki sunuculuğunu Tayfun Talipoğlu’nun yaptığı turnuvanın açılışı öncesinde Aktütün şehitleri ve Doğan için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Teknik direktörlüğünü Tınaz Tırpan’ın yaptığı Şöhretler Karması’nda, Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, yazarımız Erman Toroğlu ve mehrum Hasan Doğan’ın oğlu Selim Doğan da forma giydi.

BAKANLAR DA OYNADI

Hasan Doğan’ın anısına düzenlenen turnuvada üç bakan da oynadı. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ile Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, turnuvaya renk kattılar.

Bunları da Beğenebilirsiniz