« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Görüşme 30 saniye sürdü

Medical Park Antalyaspor Yönetim Kurulu, en hızlı transferi Teknik Direktör Mehmet Özdilek'in sözleşmesini uzattığı toplantıda gerçekleştirdi.

Antalya-DHA
SON GÜNCELLEME

Hafta başında Marmaris'te yaptığı açıklamada "Hocamızla henüz karşılaşmadık. Yani daha anlaşmadık" sözlerini bazı çevrelerin yanlış yorumlandığına dikkat çeken Başkan Hasan Akıncıoğlu, "Daha karşılaşmadan, görüşmeden bana yöneltilen sorulara nasıl cevap verecektim? Zaten aramızda herhangi bir sorunun olmadığını sezon başından beri tekrarlıyorum. Önceki gün Antalya'da biraraya geldik ve el sıkıştık. Herkes rahat olsun, çok daha iddialı bir MP Antalyaspor geliyor" dedi.

GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ

Teknik Direktör Özdilek, daha büyük hedefler için kaldığını belirtti ve şöyle dedi: "Yönetimle çok fazla bir konuşmamız olmadı. Her iki taraf da birbiriyle çalışmaktan son derece mutlu. Zaten aramızda bir problem yoktu. Önümüzdeki 3 yıl Antalyaspor'un geleceği adına birlikte çalışacağız. Umarım bizler ve kulüp için hayırlı bir süreç olur. Aynı heyecan ve zevkle çalışıp üreteceğiz." Futbolun acımasız bir spor olduğuna da dikkat çeken Özdilek, "Önemli olan birlikte çalışan insanların birbirine inanması ve güvenmesidir" dedi.

KENTLE BÜTÜNLEŞMELİYİZ

Teknik patron konuşmasını şöyle noktaladı: "Bu istikrarlı süreci başarıyla bütünleştirmek istiyoruz. 3 yıllık zaman zarfında bunu gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Geçmişte doğru bir çizgimiz var. Bu başarıyı daha ileriye taşıyabilmek için mücadele edeceğiz. İşimizin kolay olduğunu sanmıyorum. Ancak kırmızı beyazlı takımı başarıya bileyecek potansiyelin Antalyaspor camiasında olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki 3 yılda başarı, saygınlık, kurumsallaşma, tesisler ve stadıyla hep ileriye taşınan bir Antalyaspor için çalışacağız."


Bunları da Beğenebilirsiniz