« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Görmedikleriniz duymadıklarınız

İlhan Söyler
SON GÜNCELLEME
Hasan’da ısrar etmeli

HASAN Kabze
2.Lig’den geldiği için uyum sorunu yaşıyor. Alt yapı eksiklikleri var. G.Saray'da 3'ü lig, 1'i kupa olmak üzere 4 lig maçında forma giydi. D.Bakır'la oynanan kupa maçında Hagi, onu ilk 11'de sahaya sürdü. Heyecanlıydı, ancak faydalı işler yaptı. Farklı yönlere koşular yaptı. Ayhan'ın attığı golde, bu oyuncunun önünü açtı. Ondan ilk etapta çok şeyler beklemek doğru değil. Eğer Hagi, oynatmakta ısrar ederse Hakan Şükür'ün veliahtı olabilir.

Hagi, golü göremedi

HAGİ'
nin bir özelliği var; her maçı ayakta seyrediyor. Bununla da kalsa iyi, sürekli hareket halinde. Kimi zaman kafasını tutuyor, bazen de dertlerini yanındaki yardımcısı Balint'le paylaşıyor. Öyle ki, Diyarbakır'la oynanan son kupa maçında, Balint'in yanına gidip sıkıntılarını anlatırken, Ayhan'ın golü geldi.

Rumen hoca, golü ancak top filelerle buluştuğu anda fark edebildi. En büyük sıkıntılarının hücuma çabuk çıktıkları zaman tutukluk yapmaları olduğunu söyleyen Hagi, "Bu hastalığı gidermek zorundayız. Beşiktaş maçında bu sıkıntıyı ortadan kaldıracağız. Ben, elimdeki kadrodan memnunum. Oyuncularımın hepsi ayrı bir yetenek. Bu çocuklar benim çiçeklerim. Yeteneklerini sahada daha fazla göstermelerini bekliyorum" diyor.

İyi ki Ribery gelmiş

G.SARAY'
ın yeni transferi Frank Ribery, adeta el üstünde tutuluyor. Gerek takım arkadaşları, gerekse taraftarlar, bu futbolcu için övgüler yağdırıyor. Diyorlar ki: "İyi ki, transfer edilmiş. Hem genç, hem de çok yetenekli. Buna karşın sanki 40 yıllık G.Saraylı gibi hareket ediyor."

Ribery ise, "İkinci kez ilk 11'de oynuyorum. Sahaya çıktığım zaman her şeyi unutuyorum. Eksiklerimi biliyorum ve gidermeye çalışıyorum. Zamanla birbirimizi daha iyi anlayacağız. Aslında futbolun dili birdir. İlk kez büyük bir takımda oynadığım için biraz heyecanlıyım. Bana göre her maçın önemi aynı" yorumunu yapıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler