Gündem Haberleri

GÜNDEM

  GORILLAZ geliyor

  Hürriyet Haber
  12.11.2009 - 11:18 | Son Güncelleme: 12.11.2009 - 14:33

  İlk kez Türkiye’ ye gelecek olan Gorillaz grubu Dünya turnesi kapsamında hazırladığı yeni konseptiyle tüm hayranlarını Ankara 312 Arena’da bir araya getirecek!

  GORİLLAZ grubunun ilk albümü Dünya çapında 6 milyon satarak Guinness Rekorlar Kitabi'na "En Çok Satan Müzik Albümü" adıyla girmiş ve ikinci albümlerinde yer alan "Feel Good Inc." şarkısıyla Grammy Ödülü almıştır.

   

  GORİLLAZ, ingiliz müzik grubu Blur'un solisti Damon Albarn ve Tank-Girl gibi çizgi romanların yaratıcısı Jamie Hewlett'in önderliğinde kurulmuş olan Dünya'nin ilk sanal müzik grubudur. GORİLLAZ grup üyeleri gerçek yüzlerini asla göstermiyorlar.Konserlerini gölgelerin arkasından sadece siluetleri gözükecek şekilde düzenledikleri bir ışık gösterisi eşliğinde yapıyorlar.2005 yılında MTV Avrupa Müzik ödüllerinde hologram tekniğini kullanarak yaptıkları 3 boyutlu konserle tüm Dünya'nin takdirini kazanmıştır ve bu zamandan sonra birkaç konserini daha bu teknikle yapmışlardır.

   

  B2C Ajans organizasyonu ile 11 Aralıkta kapılarını açacak olan 312 ARENA, resmi açılışından hemen sonra 12 Aralık tarihinde dünyaca ünlü GORİLLAZgrubunu ağırlıyacak.

   

  GORİLLAZ

  NEREDE:  312 ARENA - Kızılırmak caddesi no:14 Kavaklıdere/ANKARA

  NE ZAMAN: 12 Aralık 2009 Cumartesi
  NE KADAR: 30 TL

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı