GİRESUN HABERLERİ

Görele'de öğrenciler çok boyutlu sinema filmi izledi

AA / Kamil Yılmaz
26.02.2016 - 16:25Son Güncelleme :
AA / Kamil Yılmaz

GİRESUN (AA) - Görele'de öğrenciler çok boyutlu sinema filmi izleme fırsatı buldu.

Görele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Çocuk Festivali kapsamında ortaokul, ilkokul ve okul öncesi öğrencilerinin çok boyutlu (12 D) sinema filmi izlemesi sağlandı.

Belediye Başkanı Tolga Erener, çok boyutlu mobil sinema etkinliğinde öğrencilerin aldığı keyfin, kendilerine paha biçilemez duygular yaşattığını söyledi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalara devam ettiklerini belirten Erener, "Belediye olarak merkez başta olmak üzere köy ve beldelerde eğitim gören tüm öğrencilerimizin ayağına giderek, çok boyutlu sinema keyfi yaşattık. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Görele'de öğrenciler çok boyutlu sinema filmi izledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Görele'de öğrenciler çok boyutlu sinema filmi izledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı