« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gordon'un eseri!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Yönetim bana apaçıkça şunu söylesin, ‘‘Gordon'un mukavelesindeki tazminatın tutarı ne kadar?’’ Çünkü kulübede oturup da bu kadar yanlışı göremeyen birinin bırakın teknik direktörlüğü, futbol adamı olması olanaksızdır.

Erzurumspor'da Kürşat diye bir adam var, Trabzonspor'un sol kulvarını güya savunan Dilaver'i 90 dakika darmadağın edip durdu, ama Gordon bunu bir türlü göremedi. Orta sahanın sağ tarafında oynayan Feti oyunda kaldığı müddetçe sadece topu izlemekle kaldı o kadar. Gordon bunu da göremedi. Yine bir başka yanlışı daha; defans yine çizgi halinde. Tabii böyle olunca da Erzurumsporlu oyuncuların uzattığı her top defansın arkasına düştü. Bakmayın siz Coşkun'la, Muhammet'le Erzurumspor'un 2-0 öne geçmesine. Şayet yakaladıkları pozisynları gole çevirebilmiş olsalardı, Trabzonspor kalbura dönerdi. Ama Coşkun'un erken şımarıklığı, diğer oyuncuların da gol hovardalığı Erzurumspor'a farklı bir skor getirmedi. Çetin'in golü ise ilk yarının Trabzonspor için tek tesellisi oldu.

İkinci yarıya her zamanki gibi Gordon inadıyla Trabzonspor aynı kadroyla başladı. Ancak arıza yine aynıydı. Ogün'ün Ünal'la yaptığı verkaçla attığı beraberlik golü Trabzonspor'a rahat soluk aldırttı. Hemen burada bir parantez açalım, Trabzonspor'un yıldızı ve oyunu kurtaran adam kesinlikle Ünal'dı. Sakatlıktan yeni çıkmış olmasına rağmen oyunda kaldığı sürece takımını ayakta tutan adamdı. Diğer oyuncular ise bu yaşta olan oyuncuya bakıp biraz utansınlar. Haa, bir de Campbell denen bir adam var. O adam, gerçekten Campbell mi yoksa onun bir benzeri mi doğrusu onu da anlayamadım.Bunları da Beğenebilirsiniz