MANİSA HABERLERİ

Gördes’in Yolları Yenileniyor

IHA
26.10.2015 - 17:17Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÖRDES İLÇESİNDE VATANDAŞLARIN YAZIN VE KIŞIN SIKINTI ÇEKMEMESİ AMACIYLA ÇATALARMUT MAHALLESİ MEZARLIK YOLUNDA KİLİT TAŞ PARKE DÖŞEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes ilçesinde vatandaşların yazın ve kışın sıkıntı çekmemesi amacıyla Çatalarmut Mahallesi Mezarlık yolunda kilit taş parke döşeme çalışması gerçekleştirdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde gerçekleştirdiği yol yapım, onarım ve düzenleme çalışmaları Gördes ilçesi Çatalarmut Mahallesi’nde devam etti. Kilit parke taşı döşeme çalışmalarının Gördes ilçesinin diğer mahallelerinde de devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Gördes ilçesi Çatalarmut Mahallesi’nde mezarlığa giden yolda parke taşı döşeme çalışması yapıldı. Bundan sonraki çalışmalar Kalemoğlu, Kıran ve diğer mahallerde devam edecek. Gördes ilçesindeki yollar yeni hali ile vatandaşlarımızın artık sorun yaşamamalarını sağlayacak. Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak için hızlı bir şekilde ve durmadan çalışıyoruz” diye konuştu. Yıllardır mezarlık yolunun çok kötü durumda olduğunu belirten mahalle halkı buradaki ilk çalışmanın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını ve gerçekleştirilen hizmetten çok memnun kaldıklarını belirttiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Gördes’in Yolları Yenileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gördes’in Yolları Yenileniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı