NEVŞEHİR HABERLERİ

Gör-bir Derneği Aşure Dağıttı

IHA
29.10.2015 - 11:57Son Güncelleme :

NEVŞEHİR GÖRMEYENLER KÜLTÜR VE BİRLEŞME DERNEĞİ VATANDAŞLARA AŞURE İKRAMINDA BULUNDU

IHA

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği tarafından aşure ikramında bulunuldu.
Nevşehir GÖR-BİR Derneği tarafından dernek binası önünde vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu. GÖR-BİR Derneği tarafından aşure dağıtımına, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, MHP Milletvekili Adayı Mehmet Varol, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, siyasiler, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
GÖR-BİR derneği tarafından düzenlenen aşure programında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve siyasiler vatandaşlara aşure ikramında bulunurken GÖR-BİR Dernek Başkanı Erol Mutlu’ya böylesine bir program düzenledikleri için teşekkür etti.
GÖR-BİR Dernek Başkanı Erol Mutlu yaptığı açıklamada derneğimiz tarafından düzenlenen aşure programına katılan başta Nevşehir Valimiz Mehmet Ceylan olmak üzere, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Gör-bir Derneği Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gör-bir Derneği Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı