Teknoloji Haberleri

  Google'ın fotoğraf yazılımı bedava oldu

  Hürriyet Haber
  26.03.2016 - 02:09 | Son Güncelleme:

  Google'ın daha önce satın aldığı fotoğraf düzenleme araçları Nik Collection artık ücretsiz! Bugüne kadar 150 dolar fiyatla satılan düzenleme araçlarını mutlaka deneyin.

  Teknoloji devi Google, beklenmedik bir hamleyle fotoğraf düzenleme araçlarına yer veren Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. Daha önce 150 dolara satılan Nik Collection'ın aslında bu fiyatı bile onun önceki sahibi ve geliştiricisi Nik Software'in belirlediği fiyatın oldukça altındaydı.

  Google Chromeun o özelliği kaldırılıyorGoogle Chrome'un o özelliği kaldırılıyor

  Konuyla ilgili bir duyuru yapan Google, "mobil platformlar için Google Photos ve Snapseed'in de dahil olduğu gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına yönelik uzun vadeli yatırımları çerçevesinde Nik Collection masaüstü süitinin ücretsiz hale getirmeye karar verdiklerini" belirtti.

  Googleın fotoğraf yazılımı bedava oldu

  Birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilen yedi adet eklenti içeren Google Nik Collection'ın en yeni eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektlerle bilinen Efex Pro. Bununla birlikte koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle: Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro.

  Dudak okuma teknolojisinde devrimDudak okuma teknolojisinde devrim

  Google ayrıca Nik Collection'ı 2016 içerisinde daha önce parayla satın alanlara da geri ödeme yapılacağını duyurdu.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BİLGİSAYARINIZ İÇİN 42 MÜTHİŞ DUVAR KAĞIDI

  Etiketler: uygulama
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı