KAYSERİ HABERLERİ

Google’dan, AGÜ’de 'Dijital Atölye' semineri

DHA
28.04.2017 - 17:01Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - GOOGLE tarafından Türkiye’ye özel içerikle geliştirilen Dijital Atölye eğitimlerinin ilki, Kayseri’de Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) yapıldı.
Google Türkiye Ofisi tarafından AGÜ Sümer Kampüsü’nde “Dijital Atölye” seminerleri düzenlendi. Semineri Google eğitmenlerinden Devrim Ekmekçi ve Cansu Nergiz verdi. “Dijital Girişimcilik” ile “Nasıl YouTuber Olunur” konulu seminerlere özellikle öğrenciler ilgi gösterdi. Sümer Kampüsü Konferans Salonunda, internetten herkesin etkin bir şekilde yararlanabilmesi için gerçekleştirilen seminerde katılımcılara, dijital alandaki bilgi ve becerilerini nasıl geliştirecekleri anlatıldı. Dijital platformlardaki potansiyel konusunda farkındalık yaratmayı da amaçlayan seminerde, katılımcıların online yeteneklerini ve motivasyonlarını nasıl geliştirebilecekleri de anlatıldı. Dijital değişimin faydası, kariyer fırsatları ve firmalar için dijital markalaşma konularının da ele alındığı seminerde katılımcılara sertifika verildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Google’dan, AGÜ’de 'Dijital Atölye' semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 17 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Google’dan, AGÜ’de 'Dijital Atölye' semineri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı