Teknoloji Haberleri

  Google Drive tüm bilgisayarınızı yedekleyecek!

  Hürriyet Haber
  15.06.2017 - 08:04 | Son Güncelleme:

  Google'ın bulut depolama servisi Drive, ilerleyen günlerde kavuşacağı yeni özellikler ile sadece dosyalarınızı değil, tüm bilgisayarınızı yedekleyebilecek!

  Günümüzün en popüler bulut depolama servislerinden birisi olan Google Drive, kullanıcılara sunduğu sınırsız fotoğraf ve video yedekleme imkanı ile her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

  Google, 850 milyonun üzerinde kullanıcıya ve 2 trilyondan fazla dosyaya ev sahipliği yapan Drive'ı çok daha gelişmiş bir hale getiren, Yedekleme ve Senkronizasyon isimli yeni bir aracı duyurmaya hazırlanıyor.

  28 Haziran günü kullanıcılar ile buluşacak olan yeni uygulamanın detaylarına, gelin hep birlikte bakalım. Drive'ı çok daha sağlam bir yedekleme aracı haline dönüştüren yeni uygulama ile birlikte, belirlediğiniz klasörlerin ve bazı uygulama içeriklerinin sürekli yedeklenmesini sağlayabileceksiniz.

  shiftdelete'in haberine göre Google yetkilileri, Yedekleme ve Senkronizasyon uygulamasının bireysel kullanıcılara yönelik olduğunu belirterek, şirketlerin şu anda Drive'ı kullanmaya devam etmelerini tavsiye ediyor.

  Etiketler: google drive
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı