Futbol Gönlümden Beşiktaş’ın kazanması geçiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  35
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gönlümden Beşiktaş’ın kazanması geçiyor

Gönlümden Beşiktaş’ın kazanması geçiyor

G.Saray Başkanı Polat, 13. haftadaki derbi maçta siyah beyazlıların kazanmasını istediğini ifade etti.

GALATASARAY Başkanı Adnan Polat, Beşiktaş-Fenerbahçe maçında gönlünün siyah beyazlı takımın kazanmasından yana olduğunu söyledi. 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin dün düzenlediği bilgilendirme toplantısına katılan Polat, burada gazetecilerle sohbet etti. Beşiktaş-Fenerbahçe maçıyla ilgili bir soruyu yanıtlayan Polat, “Benim gönlümden Beşiktaş’ın kazanması geçiyor” dedi. Polat, gündemdeki diğer konuları şöyle yorumladı:
*  Fenerbahçe maçında hayal kırıklığı yaşadım. Hakem Bünyamin Gezer taraftardan ve atmosferden etkilendi, korktu. Maçı iyi yönetemedi
* Kewell’ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Devre arasında teknik direktörümüzle konuşup, tüm oyuncular hakkında rapor alacağız. Bu rapordan sonra kiminle devam edip etmeyeceğimize karar veririz.
Elano’ya yazık oluyor
Elano bir türlü istikrarlı şekilde oynayamadı. Tam oynamaya başlayacak, Brezilya’ya milli takıma gidiyor. Ben ABD’ye gidiyorum, 2-3 gün kendime gelemiyorum. Onlar nasıl futbol oynuyor, şaşırıyorum. Yoksa oun kalitesinden hiç kuşkum yok.

Divan’da neler konuşuldu

1- Adnan Polat: “Arena’nın inşaatının yedi ay devam  etmemesi bizim için büyük hayal kırıklığı oldu.”
2- Başkan, tüzük tadil kongresinin 2010 Ocak ayında yapılması konusunda aldığı tavsiye kararına uymayacaklarını, mayısta yapacaklarını açıkladı. Bu düşünce tepki aldı.
3- Üyelerden Sami Çölgeçen, “Yönetimden, Denizlispor’un 15 yaşındaki oyuncusu Recep’i almalarını istiyorum” dedi.
4- Kemal Onar, kulübün dokuz bin üyesinin bulunduğunu, 39’unun G.Saray Dergisi’ne üye olduğunu, GS TV’ye de sadece Polat ve Mümtaz Tahincioğlu’nun üye olduğunu açıkladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle